100 днів мера Сергія Сабова

saboff-483x550
Пройшли сто днів, як Сергій Олександрович Сабов працює на посаді Васильківського міського голови. Газета «Європейське суспільство» зробила власний аналіз, що було зроблено у Василькові за період його керівництва містом.

Підтримка молодих сімей
Було реалізовано ряд соціальних проектів. Спільно з мережею сімейних розважальних комплексів «Ігроленд» кожен вихованець васильківського дошкільного навчального закладу мав можливість безкоштовно відвідати атракціон «Лабіринт», завітавши до одного з розважальних центрів «Ігроленд» міста Києва. Кожні вихідні у міському центральному парку (ім. воїнів-інтернаціоналістів) проводяться безкоштовні розваги для дітей. На річці Стугна працювала молодіжна програма «Аква-розваги». На центральній площі міста проходив ярмарок з продажу товарів шкільного асортименту.

dity3
«Безпечне місто»
Сергій Сабов провів зустріч з представниками васильківських інтернет-провайдерів та місцевого кабельного телебачення. Домовились про співпрацю Васильківської міської влади з телекомунікаційними компаніями щодо реалізації міської програми «Безпечне місто». Мета програми – забезпечення відеоспостереження на вулицях міста, яке сприятиме оперативному реагуванню нарядів міліції. Розглядається можливість створення у Василькові безкоштовних зон Wi-Fi зв’язку та участі телекомунікаційних компаній у соціальних проектах міської ради.

Читайте: Міська програма “Безпечне місто”

Реформа адміністративних послуг
З метою вирішення проблем у сфері послуг населенню було створено «Центр надання адміністративних послуг міської ради». Центр покликаний забезпечити прозоре надання адміністративних послуг фізичним та юридичним особам через адміністратора, шляхом взаємодії з чиновниками. У приміщенні виконавчого комітету по вул. Соборна, 56 для
жителів Василькова працює інтег­рований офіс за :принципом «єдиного вікна», коли в одному місці громадянам надаються різноманітні адміністративні послуги. Відтепер достатньо звернутися з заявою до працівників Центру, а подальшим спілкуванням з чиновниками будуть опікуватися фахівці установи.

Читайте: У Василькові розпочато реформу адміністративних послуг

Програма безоплатної правової допомоги населенню

Задля якісного захисту прав і свобод васильківців було розроблено міську программу безоплатної правової допомоги населенню. Програма передбачає створення комунальної установи «Центр безоплатної правової допомоги населенню Василькова» та запровадження на місцевому рівні інституту уповноваженого з прав людини міської ради. Діяльність центру планується розпочати з нового бюджетного року. На даний час пакет документів перебуває на розгляді депутатів міської ради.

Читайте: Місцевий омбудсмен – вимога сьогодення

Без секретаря ради
До цього часу не вдається призначити секретаря ради. Кандидатура Сергія Сергєєва, яка була запропонована на цю посаду, не набрала необхідної кількості голосів депутатів ради. Наступним претендентом на цю посаду депутати запропонували Олександра Скибу, його кандидатура навіть набрала необхідні для затвердження голоси, але Сергій Сабов призупинив дію цього рішення. У вказаний строк депутати не змоги зібратися, щоб подолати вето. На даний час Сергій Сабов буде пропонувати депутатам обрати секретарем ради Миколу Цимбалюка.

Читайте: Сабов ветував рішення про обрання Скиби секретарем

Допомога учасникам АТО
У Василькові було проведено ряд благодійних заходів, під час яких збиралася кошти для підтримки родин учасників антитерористичної операції на сході України. Про благодійний концерт «Герої нашого міста» та виставку-продаж дитячих картин, що відбулися на центральній площі Василькова 26 липня, написали провідні українські ЗМІ. За підсумками благодійних концертів, зустрічей з підприємцями, заходів до Дня Незалежності, а також інших акцій, до скриньок було зібрано 18356,50 гривень. У місті працює координаційний штаб та гаряча лінія щодо допомоги бійцям АТО, їх родинам та вимушеним переселенцям. Співробітники Васильківської міської ради, а також комунальних підприємств Василькова, перерахували одноденну заробітну платню на підтримку військовослужбовців, які беруть участь у АТО.

Фото з сайту НОВОСТИ УКРАИНЫ | STN

 

Читайте: Васильків в центрі уваги українських ЗМІ

Святкування Дня Незаложності

Васильків гідно зустрів державне свято Незалежності. Було проведено молодіжний вело-квест та показові демонстрації трюків на велосипедах, відбувся дитячий концерт. Проводилися дитячі спортивні ігри та конкурси. У центральному парку пройшла виставка робіт декоративно-прикладного мистецтва. Містом пройшов парад вишиванок та фестиваль рибної ловлі на р. Стугна, на міському пляжі відбулися показові виступи вправ на турніках та турнір з пляжного волейболу. Відбулась перша пішохідна сімейна екскурсія «Стежками легенд Василькова». А на дитячих майданчиках у військовому містечку та на масиві відбудувалися розважальні заходи для дітей. Свято завершилося благодійним концертом «Люблю тебе, Україно!»

День незалежності
Генеральний план міста
Формування генерального плану наразі завершене на 90%. Зараз спільно з проектним інститутом містобудування фахівці міськвиконкому коригують завдання на проектування генплану. Після підписання завдання та додаткової угоди, протягом 4 місяців проектний інститут вноситиме зміни в проект. Потім повинні відбутися громадські слухання. Після цього, згідно з процедурою, проект має пройти державну експертизу та низку погоджень у різних органах та службах, на що також необхідний час. Однак в міській раді планують це зробити у максимально стислі строки – протягом 8-10 місяців. Лише після цього проект генерального плану буде внесено на затвердження міської ради.

Читайте: Генеральний план – майбутнє обличчя Василькова


Ремонт доріг
Покладено новий асфальт за переїздом на вулиці Соборна. По вулиці Польовій побудували абсолютно нову дорогу. Проводився ямковий ремонт вулиць Шевченка, Рози Люксембург, Петровського, Ватутіна. Планується будівництво дороги по вулиці Карла Лібкнехта.

дороги
Бюджет міста
Станом на липень 2014 року виконання доходної частини загального фонду бюджету міста складає 98,8 %. У зв’язку з нинішньою економічною ситуацією, майже 90% всіх платежів спрямовуються на захищені статті бюджету – це оплата праці працівників бюджетних установ, нарахування на заробітну плату, придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів, забезпечення продуктами харчування, оплата комунальних послуг та енергоносіїв, поточні виплати населенню. Було залучено близько
2 млн. грн. інвестицій за рахунок укладання договорів пайової участі.

Читайте: Васильків прийняв бюджет на 2014 рік

Енергозбереження

Розроблено комплекс заходів, якими передбачається досягти економії споживання газу в місті на 30 %. Прискорено проведення робіт щодо впровадження альтернативних видів енергоресурсів та переобладнання під них окремих котлів, які використовує КП «Тепломережа». Проводиться впорядкування містобудівної документації, розглядаються можливості залучення кредитів. Підготовлений проект переходу вуличного освітлення на економічні лампи, які дозволять знизити споживання енергії в п’ять разів.

85c657f51ffd

Діалог з бізнесом
Кожен четвер у Василькові – день підприємця. З 10 по 12 год. Васильківським міським головою проводиться прийом підприємців. Розглядаються пропозиції та проекти з покращення життєдіяльності міста. Працює міська програма підтримки підприємництва.

Інтерактивна влада
Відновлено роботу офіційного сайту міської ради. На васильківському інтернет-порталі започатковано рубрику «Мер Василькова On-line». Міський голова та його заступник Вікторія Дядюсь ведуть діалог з мешканцями в соціальних мережах. До Дня міста планується презентація нового інтернет-сайту Васильківської міської ради.


Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити свій коментар вКонтакті


Залишити свій коментар FacebookЗалишити коментар

Где лучше обмен wmb на wmz