20 хвилин до метро

metro

Вхід до станції метро “Теремки”

20 хвилин – саме стільки часу зайняла поїздка з центру Василькова до Київської станції метро «Теремки». Відкриття станції метро «Теремки» провели 6-го листопада цього року, приурочивши цю подію до Дня визволення столиці від  фашистських загарбників. Це вже 52-га станція метро у столиці.
Станція київського метрополітену «Теремки» на Куренівсько-Червоноармійській лінії розпочинає Васильківський напрям на синій лінії метро.

З Василькова до міста Києва ходить два автобусні маршрути: Васильків-Київ до ст. метро «Либідська», а також Путрівка –Київ, це відносно новий маршрут, автобус йде до станції метро «Виставковий центр».
teremСвоїми враження від станції метро ділиться наш кореспондент:
«Підлога з граніту та мармурові стіни з мозаїкою. На самій станції – чотири ліфти, звукові інформатори напрямків руху та рельєфні обмежувачі на платформах. Одне з головних нововведень – відеоспостереження. Станцію проектували так, щоб збільшити кількість пасажирів і знизити енергоспоживання. Тепер для васильківців доїжджати до станції “Виставковий центр” чи «Либідська» потреби немає. Тут буде здійснюватися кільцевий рух, як і на всіх інших лініях. За годину станція «Теремки» може приймати понад тридцять тисяч пасажирів.»


Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити свій коментар вКонтакті


Залишити свій коментар FacebookЗалишити коментар

Где лучше обмен wmb на wmz