49-та сесія Васильківської міської ради

Учасники 49-ї сесії Васильківської міської ради

Учасники 49-ї сесії Васильківської міської ради

14 лютого 2014 року у міському будинку культури відбулося чергове засідання сесії Васильківської міської ради. Розпочали свою роботу депутати заслухавши звіт Васильківського міжрайонного  прокурора Яна Стрелюка про стан дотримання законності у Василькові.

Наступним блоком були бюджетні питання. Депутати затвердили звіт про виконання бюджету міста за 2013 рік, внесли зміни до поточного  плану на рік, а також прийняли субвенцію з державного бюджету, яка буде направлена на погашення заборгованості, що виникла у зв’язку різницею у тарифах на теплову енергію населення.

Питання щодо оренди та експертної оцінки комунального майна були проголосовані так званим «пакетним голосуванням», оскільки всі проекти рішень були належним чином розглянуті на профільних комісіях ради та узгоджені на нараді депутатами. За схожою процедурою були проголосовані земельні питання, депутати відклали лише ті проекти, по рішенням яких виникли обґрунтовані зауваження, направивши їх на доопрацювання.

У розділі “різне” депутати заслухали звіт про діяльність постійної комісії міськради з питань промислової політики, паливо-енергетичного комплексу, енергозбереження транспорту та зв’язку. Крім того, затвердили ряд міських програм, зокрема, Програму розвитку системи забезпечення населення  Василькова від злочинних та протиправних проявів на 2014-2015 роки; Програму захисту населення і території міста від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки на 2014-2017 роки. Крім того, з метою участі міської ради у всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, було затверджено проект «Зменшення витрат електроенергії в системах централізованого водопостачання і водовідведення у м.Василькові  шляхом модернізації обладнання».


Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити свій коментар вКонтакті


Залишити свій коментар FacebookЗалишити коментар

Где лучше обмен wmb на wmz