Актив села Погреби обговорив об’єднання з Васильковом

Збори мешканців села Погреби

Збори мешканців села Погреби

21 листопада в селі Погреби відбулося громадське обговорення пропозиції міста Василькова про об’єднання в територіальну громаду в рамках децентралізації влади в Україні. В роботі зборів взяли участь Погребівський сільський голова Віталій Прокопишин, депутат Васильківської міської ради Богдан Корчинський та суспільно активні мешканці села Погреби.

Виступаючи перед присутніми, Богдан Корчинський наголосив, що основною метою укрупнення територіальних громад є створення ефективної моделі влади в Україні, адже без цього не можливо забезпечити інтеграцію України до сучасного світу. Звертаючись до мешканців села Погреби, він зазначив, що незважаючи на переваги об’єднання громад у майбутньому, на сьогодні ще рано приймати будь-які рішення з цього питання.

Богдан Корчинський

Богдан Корчинський

“Я є прихильником децентралізації, але сьогодні ми не маємо достатніх даних для того, щоб ухвалювати такі доленосні рішення. Тому я пропоную керівництву  сільської ради визначити зі свого складу представника та делегувати його до робочої групи, яка займається питаннями щодо напрацювання перспективного плану розвитку  майбутньої об’єднаної територіальної громади з центром у Василькові. Лише після того, як робоча група напрацює нормативно-правове підґрунтя для майбутнього об’єднання, і ми всі побачимо плюси і мінуси об’єднання  громад,  тоді й потрібно буде приймати рішення”, – заявив Богдан Корчинський.

За результатами обговорення питання об’єднання громад, актив села Погреби підтримав пропозицію щодо участі представника територіальної громади у робочій групі з питань напрацювання перспективного плану розвитку  Васильківської об’єднаної територіальної громади.  Учасники засідання висловили сподівання, що в процесі роботи робочої групи будуть розроблені механізми щодо спільного вирішення важливих питань місцевого значення, адже більшість жителів села Погреби вже достатньо інтегровані в соціально-економічне  життя міста Василькова, оскільки більшість його жителів  працюють у місті Василькові.

Богдан Корчинський та Віталій Прокопишин

Богдан Корчинський та Віталій Прокопишин

По завершенню зустрічі сільський голова Віталій Прокопишин та депутат Васильківської міської ради Богдан Корчинський обговорили питання щодо можливості укладання договорів про співробітництво територіальних громад з метою спільного вирішення соціально-економічних проблем, зокрема йшла мова про спільне утримування доріг у зимовий період, а також щодо вивозу та утилізації сміття. Було досягнуто попередні домовленості про розробку проектів відповідних документів.


Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити свій коментар вКонтакті


Залишити свій коментар FacebookЗалишити коментар

Где лучше обмен wmb на wmz