Андрія Чабана нагороджено державною нагородою

Андрій Чабан

Андрій Чабан

За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально- економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм Указом Президента України №276/2016 Чабана Андрія Архиповича нагороджено орденом Богдана Хмельницького III ступеня.

Нагадаємо, що у березні 2016 року до Васильківського міського голови  Володимира Сабадаша з ініціативою про представлення Андрія Архиповича Чабана до  державної нагороди звернулися місцеві громадські організації . В свою чергу Володимир Іванович направив відповідне подання до Київської облдержадміністрації.

Читайте: Андрій Чабан – почесний громадянин Василькова

Ми вітаємо Андрія Архиповича, і хочемо трохи розповісти про нього васильківцям, які ще не знайомі з паном Андрієм.
На всю країну Андрій Архипович прославився ще в 1992 році, коли для підняття духу та авторитету Української Армії здав у Національний Банк України свою колекцію золотих монет. Після цього вчинку про Чабана А.А.  писали майже всі газети та журнали під заголовком «Перший спонсор Української Армії».

Андрій Архипович пройшов всю Велику Вітчизняну Війну: ще 15-річним хлопцем був призваний Ржищівським РВК Київської області 07 липня 1941р., служив командиром відділення 2-ї кулеметної роти, перебував у радянській армії у роки Великої Вітчизняної Війни із 1941 до 1945 роки, має три поранення. На сьогодні Андрій Архипович Чабан має три державні нагороди:  Орден Великої Вітчизняної  Війни, Орден «За мужність» 3 ступеня та орден Богдана Хмельницького III ступеня.

Також Андрій Архипович Чабан продемонстрував власний приклад для молодого покоління васильківців, надавши 86 експонатів у  Васильківський музей. В нашому місті цю людину знають та поважають як майстра на всі руки: він різьбяр по дереву та металу, розуміється в ювелірній  справі, пише картини, є майстром художньої творчості та наразі є членом спілки майстрів України.


Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити свій коментар вКонтакті


Залишити свій коментар FacebookЗалишити коментар

Где лучше обмен wmb на wmz