Андрія Саламатова оголосять у розшук

Саламатов Андрій Борисович

Саламатов Андрій Борисович

Розслідування кримінальної справи стосовно колишнього директора комунального підприємства «Васильківкомунікаціясервіс» завершено. Слідчий у справі готовий передавати матеріали кримінальної справи до суду. Але процесуальні дії у справі ускладнює те, що підозрюваний Андрій Саламатов переховується від представників правоохоронних органів.

Слідство встановило наявність у діях Андрія Саламатова ознак кримінального правопорушення, передбачених ч.1 ст. 175 КК України. Як повідомляють у Васильківській міліції, Андрію Борисовичу інкримінують майже піврічну невиплату заробітної плати працівникам комунального підприємства «Васильківкомунікаціясервіс», а також у зв’язку з цим виникнення заборгованості по сплаті обов’язкових податків та зборів.

Читайте: Суд “поновив” на посаді Андрія Саламатова

Нагадаємо, що суддя Васильківського міськрайонного суду Марчук О.Л. поновив на посаді Андрія Саламатова, а також зобов’язав виплатити йому заробітну плату за час вимушеного прогулу у сумі 21 тис. грн.
Не погоджуючись з цим рішенням, начальник юридичного відділу Богдан Корчинський подав апеляційну скаргу, яка має бути розглянута в жовтні цього року.

Богдан Корчинський

Богдан Корчинський

«21 вересня мало відбутися слухання за моєю апеляційною скаргою, але через неявку Саламатова А.Б.  справу перенесли майже на місяць. Я долучив до матеріалів справи акт перевірки, який доводить вину Андрія Саламатова, та є доказом того, що Андрій Борисович замість виплати заробітної плати своїм працівникам перераховував кошти на рахунки приватного підприємства, наближеного до його юристів. На мою думку, у такий спосіб Саламатов А.Б. займався відмиванням бюджетних коштів, а тому – має нести за це відповідальність», – заявив Богдан Корчиснький.

У Васильківській міліції зазначають, що якщо найближчим часом Андрія Саламатова знайти не вдасться, то кримінальну справу стосовно нього буде передано до суду, а самого Саламатова А.Б. буде оголошено у розшук.


Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити свій коментар вКонтакті


Залишити свій коментар FacebookЗалишити коментар

Где лучше обмен wmb на wmz