Бюджет Василькова виконується на 90%

Приміщення Васильківської ОДПІ

Приміщення Васильківської ОДПІ

У п’ятницю 30 червня на черговій сесії міської ради про результати виконання міського бюджету за перше півріччя 2014 року доповідав заступник начальника Васильківської ОДПІ А.В.Лиманський.
Виступаючи перед присутніми, Артур Вікторович зазначив, що за звітній період бюджет Василькова виконано на 90%, нестача у доходах міста за першу половину року становить близько 1,5 млн.грн.

Основним резервом для наповнення міського бюджету є найбільші супермаркети – «Сільпо» та «Фуршет», оскільки на даний час вони зареєстровані в Києво-Святошинському та Ірпінському регіонах Київщини, у результаті цього податки від діяльності цих підприємств не надходять в міський бюджет, що за словами податківця викликано колізіями у чинному законодавстві.

Заступник начальника Васильківської ОДПІ Лиманський А.В.

Заступник начальника Васильківської ОДПІ Лиманський А.В.

Крім того, він зазначив, що починаючи з травня існує позитивна динаміка зростання доходів, і якщо динаміка збережеться до до кінця року, бюджет міста може бути виконаним повністю.

Загалом, 90% від усіх  доходів міського бюджету складають надходження від сплати податку на доходи фізичних осіб, решта 10% – податок на землю. На момент звітного періоду у місті зареєстровано 5331 суб’єктів підприємницької діяльності, з них 1470 юридичні особи.
За результати голосування депутати міськради визнали роботу Васильківської ОДПІ незадовільною, про що було прийнято відповідне рішення.


Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити свій коментар вКонтакті


Залишити свій коментар FacebookЗалишити коментар

Где лучше обмен wmb на wmz