Депутати направили додаткові кошти освітянам

Перед початком засідання звучить державний гімн

Перед початком засідання звучить державний гімн

27 грудня 2013 року відбулася позачергова сесія Васильківської міської ради. Напередодні нового року депутати внесли зміни до бюджету Василькова на поточний рік. Зокрема, було затверджено дотацію з обласного бюджету у сумі 100 тис. грн., яку направили на оплату праці працівникам закладів освіти міста. «За грудень поточного року владою виконанні всі зобов’язання по заробітній платі освітянам Василькова», – зазначила начальник фінансового управління Т.Степаненко.

Також розглядалося технічне питання, що стосувалося внесення змін у попереднє рішення міської ради «Про план приватизації комунального майна на 2014 рік», у зв’язку з викупом орендарем ФОП Корнієнко Л.М. нежилого приміщення по вул. Фрунзе, 46. Через непорозуміння депутатів рішення не набрало належної кількості голосів, згодом всі обставини з’ясували, але знову до голосування по цьому питанню вирішили не повертатися.

Після завершення позачергового засідання Васильківський міський голова Володимир Сабадаш виступив перед присутніми. Подякувавши депутатам  за плідну роботу, Володимир Іванович побажав усім присутнім здоров’я та натхнення працювати на благо територіальної громади у наступному році.


Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити свій коментар вКонтакті


Залишити свій коментар FacebookЗалишити коментар

Где лучше обмен wmb на wmz