Депутати пропонують Скибу на посаду секретаря ради

podanya31 липня на черговій сесії Васильківської міської ради за поданням депутатів міськради буде розглядатися питання про обрання Олександра Скиби на посаду секретаря Васильківської міської ради, яка після відставки Василя Сіранчука є вакантною.

Згідно чинного законодавства України кандидатуру на посаду секретаря ради вносить міський голова, а якщо його кандидатура не була підтримана міською радою, то таке право отримують депутати ради. Нагадаємо, що депутати провалили кандидатуру Сергія Сергєєва, яку вносив С.Сабов і тим самим відкрили шлях до можливості внести свою кандидатуру.

Микола Неділько на своїй сторінці у “facebook” назвав таку ініціативу депутатів “зрадою” та “спробою заколоту”.

Микола Неділько

Микола Неділько

“Завтра, 31 липня 2014 року на 58-ій черговій сесії о 10.00 год. Васильківської міської ради Київської області готується заколот проти новообраного міського голови Сергія Сабова: 24 депутати Васильківської міськради подали подання на секретаря ради Олександра Скибу (колишній член Партії регіонів), а після його обрання планується, що дана депутатська більшість прийме рішення про недовіру міському голові Сергію Сабову. Контрреволюція в місті Василькові наступає!!! Запрошую всіх небайдужих мешканців міста Василькова на сесію ради з метою перешкодити реалізації запланованого перевороту влади в місті та повернення до влади в місті Партії регіонів”, - наголосив Микола Миколайович.

Хочемо нагадати читачам,  що  25 лютого, на 50-ій сесії Васильківської міської ради депутати  прийняли відставку секретаря Васильківської міської ради Олександра Скиби, який у зв’язку з ситуацією в державі, пов’язаної з акціями протесту на майдані незалежності та тиску громадськості, вирішив добровільно скласти повноваження секретаря Васильківської міськради.

Читайте: У Василькові відбудуться дострокові вибори

Проаналізувавши список депутатів, що підписались під поданням, можна дійти висновку, що декілька підписантів можуть проголосувати проти призначення Олександра Скиби, адже деякі з них не “під запис” повідомили, що поставили свій підпис під поданням, оскільки не могли відмовити Олександру Сергійовичу. На нашу думку, така позиція багатьох депутатів дуже ймовірна, адже голосування за призначення секретаря ради відбуватиметься таємним голосуванням. Крім того, деякі депутати що поставили свій підпис під поданням, будуть відсутні на черговій сесії.


Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити свій коментар вКонтакті


Залишити свій коментар FacebookЗалишити коментар

Где лучше обмен wmb на wmz