Доручення новому меру Василькова

НОВООБРАНОМУ ВАСИЛЬКІВСЬКОМУ МІСЬКОМУ ГОЛОВІ

ДОРУЧЕННЯ ВИБОРЦІВ

25 травня відбудуться позачергові вибори Васильківського міського голови. Враховуючи те, що основна більшість передвиборчих програм кандидатів містять обіцянки «про  реформування», «боротьбу з корупцією», «оновлення влади», «працевлаштування молоді», «розпуску ради» і тому подібне, але жоден претендент у крісло мера не пропонує механізмів реалізації даних виборчих обіцянок, вважаємо, що реалізувати обіцянки кандидатів можна запровадивши адміністративну реформу в місті.

Переконані, що проведення муніципальної адміністративної реформа – це вимога часу, тому у Василькові вкрай необхідно здійснити зміни в структурі органів управління містом. В першу чергу цього вимагають самі виборці, які констатують, що існуюча система застаріла, непрофесійна та корумпована, як наслідок – не здатна вирішувати життєво важливі проблеми мешканців міста. Крім того, здійснити фундаментальні зміни обіцяють майже всі кандидати на посаду Васильківського міського голови. Саме тому найпершим кроком новообраного міського голови має бути  розпорядження  щодо оптимізації органів місцевого самоврядування у Василькові.

Важливим кроком має стати скорочення всіх працівників виконавчих органів міськради, починаючи від заступників міського голови, начальників управлінь, відділів, спеціалістів, разом з керівництвом комунальних підприємств з подальшим проведенням відкритого конкурсу на заміщенні всіх вакантних посад у виконавчих органах міської ради.

Вважаємо, що для всіх, кого торкнеться скорочення і хто матиме бажання працювати для міста, мають бути створенні рівні можливості для участі у конкурсі вакансій. В іншому випадку кожен звільнений чиновник матиме можливість працевлаштуватися та отримає соціальну допомогу, скориставшись послугами центру зайнятості населення.

Впровадження нової виконавчої структури дозволить подолати старі корупційні схеми, повністю оновити обличчя міської влади, створить можливості проявити себе молодим спеціалістам та громадським активістам.

Кінцевим результатом реалізації реформування муніципальної сфери має бути  належна якість надання адміністративних послуг громадянам. Тому в рамках подальшого реформування, з метою поліпшення якості надання населенню адміністративних послуг, слід вдосконалити процедуру моніторингу та оцінювання якості надання чиновниками адміністративних послуг населенню. З цією метою Васильківському міському голові необхідно:

- залучити громадські організації до проведення оцінки якості надання адміністративних послуг;

- розробити спільно із представниками громадських організацій стандарти якості адміністративних послуг та єдину методику для оцінки якості їх надання;

- забезпечити регулярне висвітлення результатів моніторингу надання адміністративних послуг у ЗМІ.

Враховуючи вищевикладене, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», доручаємо новобраному Васильківському міському голові провести адміністративну реформу в органах місцевого самоврядування Васильківської міської ради її виконавчих органах.

 

Голова громадської організації

«Європейське суспільство»                                    Богдан Корчинський.


Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити свій коментар вКонтакті


Залишити свій коментар FacebookЗалишити коментар

Где лучше обмен wmb на wmz