ГО «СПАС» запрошує дітей до безкоштовних спотривних секцій

Спортивно-оздоровчий комплекс "Круглик"

Спортивно-оздоровчий комплекс “Круглик”

На території спортивно-оздоровчого комплексу “Круглик” розпочато роботу приймальні громадської організації «Союз Православних Сил». Сьогодні в рамках програми діяльності організації на території спортивно-оздоровчого комплексу діють дитячі секції із дзюдо, вільної та греко-римської боротьби, є секції з настільного тенісу та шахів, працюють православний та козацькі класи. Всі заняття в секціях для дітей різного віку безкоштовні, дізнатися про розклад занять, поспілкуватися з досвідченими тренерами та записати дітей у секції можна по телефону 0674012079.

33

ГО “Союз Православних Сил” відома завдяки своїй активній благодійній діяльності, сприяння у будівництві та відродженні храмів, але головний спектр діяльності обєдання – це створення умов і можливостей, щоб молодь нашої країни розвивалася духовно, фізично та інтелектуально. Голова організації Юрій Цікаленко вважає, що саме це зможе виховати в молодих людях православні цінності.

Занятя з боротьби у спортивно-оздоровчому комплексі "Круглик"

Занятя з боротьби у спортивно-оздоровчому комплексі “Круглик”

ГО “Союз Православних Сил” (скорочена назва- ГО “СПАС”) підтримує роботу спортивних секцій, таких як боротьба, бокс, гімнастика, футбол, шахи. Щорічно проводяться близько 30 турнірів у перерахованих вище видах спорту з метою розвитку фізичної культури, патріотизму і православних  цінностей. За підтримки ” Союзу Православних Сил ” вже відкрито більше 20 спортивних залів у Києві та Київській області.

Як каже Юрій: “Головні цілі та завдання нашої громадської організації – духовний та фізичний розвиток суспільства, особливо молоді. Адже тільки такі цінності можуть виховати в молодій людині справжнього патріота і захисника своєї країни, свого народу.

Голова ГО "Союз Православних Сил" Юрій Цікаленко

Голова ГО “Союз Православних Сил” Юрій Цікаленко

На даний момент “Союз Православних Сил” працює над розбудовою місцевих осередків на території територіальних громад України.

У наших найближчих планах отримати статус Всеукраїнського громадського об’єднання. Завершується розробка інтернет-сайту організації, буде зареєстровано газету, будемо займатися публіцистичною та видавничою діяльністю. 

Важливим напрямком діяльності організації на сьогодні є захист прав і свобод громадян, адже саме правозахисту сьогодні найбільше потребують звичайні люди.»


Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити свій коментар вКонтакті


Залишити свій коментар FacebookЗалишити коментар

Где лучше обмен wmb на wmz