ГО “Європейське суспільство” ініціюватиме зміни до закону про аквакультуру

img_112 лютого  в смт Білозерка на Херсонщині перший заступник голови Білозерської райдержаадміністрації С. Яковенко провів засідання робочої групи з розгляду проблемних питань виробництва водних живих ресурсів (аквакультури) та виконання комплексної регіональної програми раціонального використання водних об’єктів і розвитку рибного господарства у Білозерському районі до 2020 року. В нараді взяли участь експерт громадської організації «Європейське суспільство» Дмитро Денисов, управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Херсонській області, керівники підприємств, фермери, приватні підприємці, які займаються риборозведенням.
В ході обговорення присутні ознайомилися зі станом справ в аквакультурі району та перспективами розвитку  галузі в умовах, що склалися, отримали методичну допомогу щодо ведення господарства.

Під час наради порушувалися проблемні питання, зокрема, щодо подачі води з Інгулецької зрошувальної системи, яка починається у другій декаді травня, тому зариблення можливо здійснити тільки в червні місяці, а в вересні надходження води з Інгулецької системи припиняється і циклу для вирощування та нагулу риби не достатньо. А також товаровиробники звернули увагу на високу ціну на воду і електроенергію та запропонували створити громадську раду, яка могла б надавати пропозиції по розвитку аквакультури до органів влади.

За підсумками наради вирішено підготувати та направити листа до департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації та управління каналів Інгулецької зрошувальної системи, щодо можливості подачі води у весняні та осінні місяці 2015 року, а також підготувати необхідні матеріали для громадської організації «Європейське суспільство» з метою підготовки нею пропозицій для Верховної Ради України щодо внесення змін до законодавчих актів, що стосуються проблемних питань аквакультури.


Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити свій коментар вКонтакті


Залишити свій коментар FacebookЗалишити коментар

Где лучше обмен wmb на wmz