Грант для художників і скульпторів

base_053dbd9c0a
Фонд Елізабет Гріншілдс надає фінансову допомогу молодим талановитим художникам на початковому етапі їх творчого шляху. Гранти надаються кандидатам, які працюють в напрямках живопису, малюнка, гравюри і скульптури.

Грант становить 15 000-18 000 канадських доларів, але Фонд залишає за собою право присуджувати гранти в інших розмірах. Отримані гроші можуть бути використані для будь-яких цілей, пов’язаних з мистецтвом: навчання, транспортні витрати, оренда студії, придбання матеріалів та інше. Грантоотримувачі зобов’язані подати детальний звіт про свою творчу діяльність після завершення роботи або проекту.

Вимоги до кандидатів

Участь у конкурсі можуть взяти художники або студенти будь-якої країни, що знаходяться на початку або в розквіті творчої кар’єри і працюють у стилі живопису, графіки, скульптури або гравюри. Вони повинні продемонструвати прагнення і бажання пов’язати своє життя і кар’єру з мистецтвом.

Кандидати повинні бути не молодше 18 років на момент подачі їх заявки. Фонд не приймає заявки від комерційних художників, фотографів, відео-художників і кінематографістів. Також не розглядаються роботи художників-абстракціоністів.

Оформлення заявки

Щоб взяти участь у конкурсі, учасники повинні заповнити форму заявки і прикласти наступні документи:

- CD c зображенням 6 робіт, виконаних протягом останніх двох років;

- Копію паспорта;

- Копії запрошень, оголошень, відгуків, газетних вирізок та інших письмових матеріалів, які стосуються будь-якій виставці чи іншої демонстрації робіт кандидата;

- Опис проекту, який учасник має намір реалізувати за рахунок отриманого гранту;

- Детальний опис бюджету проекту;

- Рекомендаційний лист від одного з вчителів або професорів, художників або кураторів галереї з оцінкою творчої діяльності кандидата.

Всі документи і матеріали повинні бути представлені французькою або англійською мовою. Документи і матеріали на іншій мові – надаються мовою оригіналу, а також повинні мати французький або англійський переклад.

Заявки на участь у конкурсі приймаються в будь-який час. Документи повинні бути вислані звичайною поштою.


Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити свій коментар вКонтакті


Залишити свій коментар FacebookЗалишити коментар

Где лучше обмен wmb на wmz