Громадська експертиза на Херсонщині

working together
З метою розробки рекомендацій щодо покращення заходів з реалізації державної політики у сфері сприяння розвитку аквакультури в зоні південного степу ГО “Європейське суспільство” розпочато проведення громадської експертизи на Херсонщині.

10 листопада прийнято рішення про проведення громадської експертизи Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Херсонській області щодо розвитку та контролю за Аквакультурою в зоні південного степу. Було затверджено склад робочої групи до якої увійшли експерти ГО “Європейське суспільство” Дмитро Денисов та Олександр Титаренко.

Сьогодні проведення громадської експертизи у різних сферах життя є необхідною складовою механізму демократичного управління державою, який передбачає проведення інститутами громадянського суспільства оцінки діяльності органів виконавчої влади, ефективності прийняття і виконання такими органами рішень. Громадська експертиза включає в себе підготовку пропозицій щодо розв’язання суспільно значущих проблем в конкретній галузі для їх врахування органами влади у своійдіяльності.


Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити свій коментар вКонтакті


Залишити свій коментар FacebookЗалишити коментар

Где лучше обмен wmb на wmz