Громадськість Василькова підтримує Михайла Тітко та Андрія Ладу на виборах депутатів Київської обласної ради

Михайло Тітко та Богдан Корчинський обговорюють напрямки співпраці

Михайло Тітко та Богдан Корчинський обговорюють напрямки соціально-економічного розвитку міста

8 жовтня між громадськими організаціями міста Василькова та кандидатами у депутати Київської обласної ради Михайлом Тітко та Андрієм Ладою було укладено меморандум про співпрацю у напрямку соціально-економічного розвитку Василькова та розбудови громадянського суспільства. Від імені сторін угоду підписали Михайло Тітко та Богдан Корчинський.

Згідно підписаного документу, громадськість та кандидати в депутати Київської обласної ради домовились про співпрацю у напрямку залучення коштів обласного бюджету на реалізацію соціально-інфраструктурних проектів у Василькові. Мова йде про реконструкцію системи водопостачання, будівництво нових та реконструкція існуючих доріг, впровадження енергозбереження.

Андрій Лада

Андрій Лада

«Сьогодні є ряд проблем у Василькові, які можна вирішити тільки за допомогою коштів обласного бюджету. Тож у разі обрання нас депутатами Київської обласної ради, я та Михайло Тітко обіцяємо робити все для того, щоб як можна більше ресурсів Київської області використовувалося для розв’язання соціально-економічних проблем Василькова», – прокоментував Андрій Лада.

Громадський діяч Богдан Корчинський підтримує те, що обласна організація партії «Солідарність» Блок Петра Порошенка» висунула людей, котрі сьогодні дуже допомагають місту. На його думку, це реальна можливість змінити рівень життя у Василькові на краще.

Богдан Корчинський

Богдан Корчинський

«Я не пам’ятаю, щоб за останні 10 років від Василькова до обласної ради висували достойних кандидатів, тож цього разу місту дійсно пощастило. Вибори відбуваються за новими правилами, тому якщо васильківці не консолідуються навколо місцевих рейтингових кандидатів, Васильків ризикує залишитися без своїх представників в Київській обласній раді. Я знаю Андрія Ладу та Михайла Тітко особисто, це відповідальні та порядні люди, які не дають пустих обіцянок. Тож я закликаю жителів нашого міста та інші громадські організації підтримати цих кандидатів у депутати Київської обласної ради на виборах 25 жовтня», – наголосив громадський діяч Богдан Корчинський.


Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити свій коментар вКонтакті


Залишити свій коментар FacebookЗалишити коментар

Где лучше обмен wmb на wmz