Ініціатива громадськості для зупинення війни

 Раді Національної Безпеки і Оборони  України 

Враховуючи військову агресією Російської Федерації, усвідомлюючи загрозу збройного протистояння, з метою недопущення ескалації міждержавного конфлікту на території України, пропоную терміново розробити громадську стратегію інформаційної політики України.

Сьогодні щогодини 40-ка мільйонним російськомовним сегментом  інтернету поширюються «фейкові» новини, дезінформація та пропаганда антиукраїнських гасел. У таких умовах ми маємо діяти адекватно ситуації та здійснити кроки у відповідь на виклики інформаційної війни. Маємо захищатися і спростовувати аргументи Володимира Путіна до росіян про нібито загрозу для росіян у Криму.

На стратегічному рівні ціль інформаційної політики – вплинути за допомогою можливостей соціальних мереж на суспільні настрої росіян. Поширюючи правдиву інформацію серед звичайних росіян про ситуацію в Україні,  вдасться впливати  на рішення влади Російської Федерації щодо ситуації в Криму.

Основним напрямком інформаційної кампанії має стати мобілізація всіх українських користувачів соціальних мереж «Фейсбук», «ВКонтакті», «Однокласники». Потенційно це мільйони українців,  потрібно терміново розпочати координацію їх діяльності. Здійснювати моніторинг російськомовного сегменту «інтернету», розміщувати достовірну інформацію, спростовувати «фейкові» новини. Виключно зусиллями громадськості вдасться  провести переможну інформаційну кампанію за припинення  військової агресії до України.

В рамках громадської акції українці мають провести широкомасштабну інформаційну кампанію серед російських користувачів соціальних мереж «Фейсбук», «ВКонтакті», «Однокласники». Потрібно надіслати мільйони листів росіянам з проханнями до миру та спокою. Комплекс таких заходів буде ефективним інструментом у війні проти агресора.

Сьогодні в умовах інтернет- технологій ми можемо захистити свою землю без кровопролиття, перемігши агресора в інформаційній війні.

Враховуючи вищевикладене, пропоную терміново розробити стратегію громадської інформаційної політики України та негайно приступити до її реалізації.

 Голова громадської  організації 

«Європейське суспільство» Богдан Корчинський. 


Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити свій коментар вКонтакті


Залишити свій коментар FacebookЗалишити коментар

Где лучше обмен wmb на wmz