Київський театр з виставою «Ханума» завітав у Васильків

hanumaУ середу 27 листопада на великій сцені міського будинку культури виступили артисти Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім.П.К. Саксаганського. Шанувальникам театру з Василькова підготували виставу «Ханума» .

«Ханума» – музична комедія за мотивами класичної п’єси Авксентія Цагарелі. Багатий купець мріє поріднитися з аристократією. Йому потрібен титул, і він готовий заради цього видати свою красуню дочку за старого князя, що розорився. Але серце молодої красуні віддано іншому – молодому бідному вчителеві. Закоханих береться врятувати спритна, хитра і чарівна сваха Ханума, у якої свої плани щодо одруження князя. Перепони на її шляху створює конкурентка, інша сваха по імені Кабатов. Саме Кабатов хоче бути головною свахою в місті і будь-яким чином перевершити Хануму. Проте Ханума не здається. Вона починає інтригувати, винаходить комічні ситуації, змушує всіх діяти за своїм планом. В результаті досвідчена сваха Ханума все розставляє по своїх місцях.

aktory

Артисти театру на сцені васильківського будинку культури

Васильківські глядачі стали свідками веселої і заплутаної інтриги. Треба сказати, що всі ролі в спектаклі виконані однаково чудово: яскраво, весело і комічно. «Ханума» – прекрасний спектакль – яскравий, музичний, барвистий, що зачаровує. Його хочеться дивитися знову і знову, щоб зануритися в атмосферу давно минулої епохи, отримати заряд бадьорості та гарного настрою. Як сказала одна глядачка: «Мурашки по шкірі йдуть, і хочеться продовження».

Як нам повідомили в адміністрації театру, у майбутньому артисти знову планують відвідати Васильків. Театр постійно оновлює репертуар п’єсами вітчизняних і зарубіжних драматургів, як класиків так і сучасників. Тож слідкуйте за афішами в місті, якщо ви ще не були на виставах цього театру, зробіть собі свято – обов’язково приходьте!


Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити свій коментар вКонтакті


Залишити свій коментар FacebookЗалишити коментар

Где лучше обмен wmb на wmz