Колапс КП «Васильківтепломережа»

11111

Комунальне підприємство «Васильківтепломережа», яке  є монополістом на ринку послуг по постачанню теплової енергії жителям Василькова, знаходиться в критичному фінансовому становищі. Борги підприємства за газ перевищують 4 млн.гривень. «У зв’язку з критичним фінансовим становищем, що в свою чергу призведе до накладання арешту на рахунки підприємства, просимо Вас сприяти у забезпеченні виділенні бюджетних асигнувань…»,- йдеться у листі заступника директора КП «Васильківтепломережа» В’ячеслава Терещенко до міського голови Сергія Сабова.

За інформацією управління юстиції, на сьогоднішній день відкрито виконавче провадження щодо примусового стягнення з  КП «Васильківтепломережа» боргу за спожитий газ у сумі понад 4 млн.грн на користь НАК «Навтогаз Україна». Крім того, на початку березня відбулося засідання колегії Київської  облдержадміністрації, на якій обговорювалося питання заборгованості КП «Васильківтепломережа» за спожитий газ.

Керівництво Київщини висловило свою стурбованість ситуацією на підприємстві

Керівництво Київщини висловило свою стурбованість ситуацією на підприємстві

На засіданні було озвучено інформацію, що на початок березня рівень розрахунку за спожите паливо КП «Васильківтепломережа» ледь перевищує 10%, в той же час за цей період від споживачів теплової енергії на рахунку підприємства надійшло понад 30% оплати за теплову енергію. Фактично сьогодні все вказує на те, що кошти з підприємства просто розкрадаються, а одночасно з цим зростає заборгованість за оплату праці перед простими працівниками. Але це не заважає керівництву підприємства збільшувати свої статки за рахунок територіальної громади. Заробітна плата Валерія Бріка, який незаконно займає посаду директора, перевищує 12 тис.гривень на місяць, і це у той час, коли на підприємстві накопичуються мільйонні борги.

В’ячеслав Терещенко та Валерій Брік нікого не пускають на підприємтво

Читайте: На міського голову скоєно напад працівниками КП «Васильківтепломережа»

Міський голова Сергій Сабов сьогодні фактично позбавлений впливу на КП «Васильківтепломережа» через незаконні рішення депутатів міської ради. «31 грудня 2014 року у зв’язку з закінченням терміну дії контракту я припинив трудові відносини з директором підприємства КП «Васильківтепломережа» Валерієм Бріком та призначив нового керівника. Але ігноруючи моє розпорядження , 1 січня, у вихідний день, Валерій Брік видає незаконний наказ, яким безстроково призначає себе директором підприємства.  

Сергій Сабов

Сергій Сабов

Вступивши в змову, керівництво підприємства в складі Брік-Терещенко-Пашкевич сьогодні на свій розсуд розпоряджається грошима та майном, які належать територіальній громаді. Дійшло до того, що 4 березня під час перевірки «Васильківтепломережі» на мене  було здійснено напад  Валерієм Бріком та його заступником В’ячеславом Терещенком. Переконаний, що це яскраве підтвердження того, що КП «Васильківтепломережа» не підпорядковується міській владі. Його посадові особи перешкоджають виконанню повноважень Васильківського міського голови. Сьогодні комунальне підприємство «Васильківтепломережа» фактично перетворене на приватну структуру, на його території не діють закони, процвітає корупція та бандитизм», – розповідає міський голова Сергій Сабов.

Читайте: Васильківські депутати проти реформ та підтримують корупцію

У юридичному відділі міської ради зазначають, що керівництво КП «Васильківтепломережа» вже давно вийшло за межі законного поля. «Те, що відбувається на комунальному підприємстві «Васильківтепломережа», підпадає під цілком конкренті статті кримінального кодексу. І вже не за горами той час, коли громада міста почує про гучну кримінальну драму, яка для багатьох нинішніх керманичів «Тепломережі» буде з нещасливим кінцем. Окрім корумпованого керівництва, винуватими у проблемах цього підприємства безперечно є й депутати міської ради – саме через їх незаконне рішення сьогодні не вдається остаточно звільнити «Тепломережу» від «Бріківського» гніту. Міський голова вже двічі виносив на розгляд депутатів питання щодо змін у статуті «Васильківтепломережі», але безрезультатно.

Богдан Корчинський

Богдан Корчинський

Сьогодні депутатам під силу скасувати своє незаконне рішення, яким  у 2013 році, ігноруючи  Конституцію України, було  змінено статут підприємства «Васильківтепломережа» та позбавлено міського голову впливу на його керівника. Не отримавши підтримки депутатів, ми пішли іншим шляхом і будемо скасувати це рішення у судовому порядку. Мені вже вдалося скасувати рішення депутатів, яким вони заборонили міському голові без погодження сесії призначати та звільняти начальників відділів та управлінь, а також укладати трудові договори з керівниками комунальних підприємств. Щойно це рішення набере чинності, ми будемо у судовому порядку скасовувати незаконний статут «Васильківтепломережі»-, наголошує начальник юридичного відділу Богдан Корчинський.

Сьогодні з жахом доводиться констатувати той факт, що після річниці Майдану кілька корупціонерів можуть тримати під своїм контролем найприбутковіше підприємство міста. І хоча в міській раді обіцяють найближчим часом повернути контроль за підприємством у руки громади, хочеться закликати громадськість не бути осторонь проблем, що сьогодні вирішують у мерії, адже розплачуватись за бездіяльність будемо всі разом, отримуючи платіжки з необґрунтовано завищеними тарифами за тепло у своїх домівках.


Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити свій коментар вКонтакті


Залишити свій коментар FacebookЗалишити коментар

Где лучше обмен wmb на wmz