Консолідація зусиль влади та громадськості заради миру

treningУ Василькові пройшов тренінг для депутатів та громадських активістів на тему: “Співпраця заради миру: консолідація зусиль влади та громадськості з метою імплементації Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН №1325″ . Це вже  черговий проект Інформаційно-тренінгового центру громадських ініціатив за підтримки та у співпраці з Українським Жіночим Фондом, що був організований Васильківським офісом реформ.

1

Учасники тренінгу отримали практичні навички та розробили ряд заходів по виконанню Національного плану дій на рівні Васильківської міської ради через підвищення компетентності та налагодження дієвої співпраці інститутів громадянського суспільства, місцевих органів влади та активного жіночого населення в контексті пілотного проекту у місті Василькові Київської області .

Наталія Максюта

Наталія Максюта

Виступаючи перед учасниками тренінгу керівник проекту Наталія Максюта, наголосила, що ефективне виконання Національного плану дій можливе тільки за активної участі громадянського суспільства у просуванні участі жінок в усі сфери, які стосуються миру, безпеки і конфлікту, а також відповідальної позиції органів влади щодо виконання плану.

 

В заході взяли участь представники громадської ради, учнівського самоврядування та активні мешканці міста Василькова.

 

 


Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити свій коментар вКонтакті


Залишити свій коментар FacebookЗалишити коментар

Где лучше обмен wmb на wmz