Кожному мікрорайону – свій опорний пункт міліції

Дляopr_punkt зручності обслуговування жителів військового містечка №11 дільничними інспекторами на території цього мікрорайону відновлено роботу опорного пункту міліції. Він знаходиться на першому поверсі будинку № 9.

В кабінеті дільничного Литвина Івана Віталійовича, який буде обслуговувати даний мікрорайон, забезпечені необхідні умови для комфортної та дієвої роботи: кабінет обладнано новими меблями, необхідною оргтехнікою та засобами зв’язку.

Графік прийому громадян: щовівторка з 10.00 по 13.00, щочетверга з 18.00 по 21.00, щосуботи з 10.00 по 13.00.

лейтенант міліції Іван Литвин

Лейтенант міліції Іван Литвин

У статті «Проблеми та перспективи військового містечка» (Європейське суспільство №4(35) від 7.09.2012 року) ми розповідали про збори громадської організації «Фортеця», які відбулися в серпні минулого року. Саме на тих зборах було прийнято рішення звернутись до органів влади з вимогою відновити діяльність опорного пункту міліції на території мікрорайону. Тоді до ініціативи громадськості долучився Володимир Сабадаш, який пообіцяв посприяти у забезпеченні правопорядку та відновлення роботи опорного пункту. Згодом, у квітні цього року, будучи кандидатом на посаду міського голови, Володимир Іванович включив цей пункт до своєї виборчої програми. І після перемоги слово було дотримано. Опорний пункт відкрили 30 серпня цього року.

Позитивний досвід військового містечка надихнув жителів мікрорайону «Масив». Ініціативна група мешканців звернулася до міської влади зі схожою ініціативою. Як нам стало відомо, у мерії вже почали реалізовувати відповідні заходи. Тож незабаром на мікрорайоні «Масив» теж з’явиться опорний пункт міліції.


Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити свій коментар вКонтакті


Залишити свій коментар FacebookЗалишити коментар

Где лучше обмен wmb на wmz