Криза у Василькові: бачення та шляхи подолання

збори го
03 жовтня у Василькові за ініціативи громадських організацій «Європейське суспільство» та «Рідне місто» відбувся «круглий стіл» на тему: Криза у Василькові: бачення та шляхи подолання. В засіданні взяли участь керівники дієвих громадських організацій міста та громадські активісти. За результатами обговорення була напрацьована спільна позиція громадських організацій з проблемних питань життєдіяльності міста та прийнята відповідна заява. Тест заяви вирішено оголосити на найближчому пленарному засіданні Васильківської міськради, направити текст міську голові, правоохоронним органам, міській виборчій комісії та оприлюднити в ЗМІ.

“В результаті конфлікту між міським головою та депутатами ради залишається багато невирішених питань щодо підготовки до проблемного опалювального сезону. Велике занепокоєння викликає дефіцит міського бюджету та неналежний контроль за його видатками. Існує велика ймовірність затримок у фінансуванні заробітної плати працівникам бюджетної сфери. Сьогодні під питанням функціонування навчальних закладів та об’єктів соціальної сфери у зимовий період. Високими темпами наростають проблеми в житлово-комунальному господарстві міста, в результаті чого можливі техногенні катастрофи на його об’єктах. Конфлікт в середині органів місцевого самоврядування вже призвів до втрати інвестиційної привабливості міста. Багато викликів сьогодення залишається поза увагою міської ради через відсутність сформованих органів виконавчої влади, зокрема секретаря ради, заступників міського голови. Крім того, сьогодні повністю втрачений зв’язок між виборцями та депутатами міської ради. Конфлікт в середині міської ради набув широкого розголосу серед громадськості міста і, як наслідок, призвів до дискредитації органів міської влади в очах васильківців. Черговий виток соціальної напруги спровокувало юридично некоректне та поспішне рішення міської виборчої комісії щодо призначення повторних виборів Васильківського міського голови на 23 листопада 2014 року. Вважаємо, що вказане рішення не відповідає інтересам територіальної громади та є таким, що не можливе для виконання”, – йдеться у заяві громадських організацій.

Завершуючи засідання «круглого столу» громадські організації запропонували Васильківському міському голові та депутатам міської ради припинити конфронтацію та у найближчий термін обрати секретаря ради та заступників міського голови. Крім того, заявлено вимоги до депутатів Васильківської міської ради прозвітувати перед своїми виборцями у відповідності до вимог ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад», а також рекомендовано Васильківській міській виборчій комісії скасувати постанови №3 та №4 від 23 вересня 2014 року «Про визнання Сабова С.О. таким що відмовився від посади васильківського міського голови» та «Про призначення повторних виборів васильківського міського голови».


Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити свій коментар вКонтакті


Залишити свій коментар FacebookЗалишити коментар

Где лучше обмен wmb на wmz