Легенди “Динамо” на стадіоні “Кристал”

глядачі кристал

Матч викликав великий інтерес серед васильківців

9 листопада місто Васильків відзначило 70-у річницю визволення від німецько-фашистських загарбників.
У рамках відзначення на переповненому глядачами стадіоні «Кристал» відбувся футбольний матч за участю легенд ФК «Динамо» Київ та збірної команди міста Василькова і Васильківського району. Перший тайм завершився бойовою нічиєю 0:0.
У другому таймі ветерани «Динамо» володіли перевагою, яка в решті решт закінчилася голом у ворота Васильківських футболістів. Кінцевий результат 0-1 на користь футболістів команди «Динамо».

Матч відбувався в атмосфері євроінтеграції України, перед початком зустрічі учасники народного хореографічного колективу “Веселка” провели флеш-моб. Тримаючи  в руках прапори України та Європейського Союзу, школярі урочисто винесли їх на футбольне поле.

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.