“Мій голос за Зеленського,- це злам системи”,- Богдан Корчинський

бюлетень

Впевнена перемога Володимира Зеленського, це той третій «майдан», якого одні чекали, а інші боялися. Це протест українців проти старої системи. Нині цей протест відбувається не на площах та майданах, а на виборчих дільницях. Проходить справжня революція, але без мітингів та страйків, без крові та смертей. Стара система  падає від конституційної  процедури, шляхом вільного волевиявлення громадян – голосуванням.

Стара система олігархату, панщини, корупції, мародерства та нерівних можливостей впала під натиском більшості виборців. Вперше без поділу на схід та захід, «проєвропейських»  та  «проросійських», вибір був один -  за систему чи проти неї.

Ми вже стали  демократичною Європою, хоча не всі  це ще  зрозуміли.

3740fa262d6d8e3406de22c3cb78ff9c (1)

Для мене особисто – це революція проти системи, яка розпочалася у 2004 році, і зараз  я скористався  шансом остаточно її завершити і зламати нарешті стару систему.

Це мій протест «дітям кучми», які захопили владу у 2004-му, та реваншистам, які залишилися після 2014-го. Моя вимога до кардинальних змін.

b6d1d1fee958e2194ba821e5e613cd23

Не Володимир Зеленський перемагає, а саме протест народу та 15 років еволюції українців нарешті перемагають неефективну стару систему. Цю стару систему разом зламало нове покоління українців та несистемний політик – Володимир Зеленський.

Читайте: Зе-виборець Іван Сингаївський: «Я голосував не по приколу, а щоб отримати можливість реалізуватися в Україні та змінити життя людей на краще»

За часів незалежності України виросло нове покоління українців, – які 31 березня взяли владу в свої руки. Нарешті з’явиться шанс розпочати все з чистого аркуша, створити новий документ і започаткувати іншу систему влади, яка запрацює на інших  алгоритмах.

Так, ми не знаємо, що нас чекає попереду, але я глибоко переконаний, що будуть зміни. Вірю, що у нас всіх з`явиться шанс побудувати нову країну, країну – сервіс, яка буде задовольняти потреби усіх верств населення України, а не лише купки «обраних».

З’явився шанс збудувати країну мрій, або залишитися жити в країні вічних розчарувань.

zlam

Я розумію страхи бізнесу, який працює на державному замовленні. Вони звикли працювати по конвертаційних схемах та переживають, що зміни в цій сфері паралізують економіку та розвиток інфраструктури, зменшить їхні прибутки. Таке можливо й буде, але  лише з тими, хто не зможе чесно та ефективно працювати.

Я не розумію українців, які давно проживають за кордоном, і переконують мене, що в Україні люди гарно живуть, не гірше ніж в ЄС. Де? Питаю я. У Києві, Львові, Харкові? Може там і живуть, а в селах? Так бідно, як зараз, українці ніколи не жили з часів Кравчука.

І це кажу я, той, хто живе в Україні. Той, хто не виїхав, і будує свою країну власними силами.

Я розумію ломку чиновника, який звик жити за рахунок хабарництва та відкатів, бо йому особисто буде важко, коли запрацює держава  - сервіс. Система урядування – де корупцію переможуть, а посадовця, який не приймає управлінське рішення, замінить комп’ютерний алгоритм.

Страх неминучого зламу системи, – це лише відчуття людиною неминучого краху системи, в яку ця людина тісно інтегрована та від неї залежить.

А я не хочу далі так жити. Жити і бачити навкруги бідність, страх, протистояння. Боляче бачити щодня хворих та злиденних людей, яких майже за 30 років існування держави Україна, ця система не змогла забезпечити мінімальним достатком на старість.

Я хочу жити в державі, де критерієм для посадовця є доброчесність та професіоналізм. Коли за таким критерієм буде формуватися влада, тоді Україна буде процвітати.  Я вірю, що саме так і буде при «ПреЗЕдентові», тому що у Зеленського не буде можливості по – іншому зробити.

Чому я вірю, що у «Зе» вийде? Те, яким чином побудована робота всередині команди «Зе», це маленька ілюстрація того, як може працювати нова система влади. Це найкраща система комунікації для однодумців, яка коли – небудь існувала в Україні. Я реально беру участь в написанні програми команди «Зе», і мене чують та мою думку враховують. Я надсилаю пропозицію, і майже одразу бачу рефлексію всієї виборчої компанії, яка змінюється з урахуванням моєї ініціативи. Тобто команда «Зе» змогла зробити те, що старі партії та діюча система так і не навчилися робити, – чути людей, і вчасно рефлексувати на їх потреби і можливості.

Все моє свідоме і несвідоме життя проходить у постійному процесі трансформації суспільства. Впав Радянський Союз, впала комуністична ідеологія, впав режим Кучми, який змінили – «демократичні діти кучми».

Система завжди залишалася монолітом та паразитувала над народом, отруюючи розум людей своєю пропагандою.

Як і 2004 році, так і зараз я протестую проти системи, хоча і тоді і зараз я є посадовцем. Я бачу систему з середини, і чітко усвідомлюю, що по  - іншому її не змінити, і що система  - це зло. Зло навкруги, зло, проти якого я категорично протестую.

система

Я переконаний, що систему в країні не можна реформувати, її можна  лише  зламати і запустити, у новому форматі, – як сервіс.

Звісно, можна інтегруватися в середину системи, і спробувати змінювати її з середини, як це роблю я. Ці зміни можливі, але вони не системні. Їх не можна налагодити, і коли я піду, система зруйнує все, що я зробив, і відбудує по – старому. Це як замок на піску, який неминуче змиє хвилями моря, коли піде той, хто його будував.

замок

Більше того, коли інтегруєшся та йдеш у деструкцію з системою, вона починає атакувати тебе, ти змінюєш її, а вона змінює тебе. Лишень ти її в кращу сторону, а вона тебе в гіршу. Чим довше така інтеграція, тим менше в такого «сталкера» залишається  шансів приносити користь суспільству та вийшовши  з системи, залишитися Людиною.

Зараз з’явився шанс зламати систему та залишитися Людиною.

Тому мій вибір однозначний, я голосую за злам системи, і за шанс побудувати країну мрій!

Голова громадської організації "Європейське суспільство" Богдан Корчинський

Голова громадської організації “Європейське суспільство” Богдан Корчинський


Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити свій коментар вКонтакті


Залишити свій коментар FacebookЗалишити коментар

Где лучше обмен wmb на wmz