Міськрада виділила на благоустрій Василькова майже 3 мільйони гривень

сесия 3
27 листопада відбулася 3-я позачергова сесія Васильківської міської ради, на якій затвердили звіт про виконання бюджету Василькова за 9 місяців 2015 року, внесли зміни до бюджету міста, направивши вільні залишки бюджетних коштів на благоустрій міста та підтримку комунального господарства. Крім того, за пропозицією міського голови Володимира Сабадаша було утворено комунальне підприємство “Васильківське спеціалізоване підприємство комунально-побутового обслуговування”, статутом якого передбачається утримування та обслуговування міських кладовищ та надання ритуальних послуг населенню.

Тамара Степаненко

Тамара Степаненко

Виступаючи перед присутніми на засіданні, начальник фінансового управління Васильківської міської ради Тамара Василівна Степаненко доповіла про стан виконання бюджету міста Василькова за 9 місяців 2015 року, зазначивши, що доходи бюджету міста за вказаний період становили 122 млн 760 тис. гривень, видатки – 109 млн. 598 тис. гривень.

Як зазначила посадовець, всього за 9 місяців поточного року бюджет міста Василькова було перевиконано на 13 млн. 162 тис. гривень.


Розгляд другого питання стосувався розподілу бюджетних коштів. Виконавчий комітет міської ради запропонував депутатам внести зміни до бюджету міста Василькова та розподілити вільні залишки бюджетних коштів на благоустрій Василькова та підтримку комунального господарства міста. Після нетривалого обговорення депутати ухвалили рішення про спрямування 100 тис. грн. для надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям згідно міської програми “Турбота”, 38 тис. грн. на зарплатню працівникам управління соціального захисту населення міської ради, 154 тис. грн. на ремонт спортзалу НВК №4, 772 тис. грн. на благоустрій міста, а саме: 119 тис. грн. на придбання контейнерів для сміття та 100 тис. грн. на облаштування майданчиків для сміття, 240 тис. грн. на придбання запчастин на комунальний транспорт, 235 тис. грн. на придбання ламп вуличного освітлення, 50 тис. грн. на придбання спецодягу для комунальників, 28 тис. грн. на придбання піску, 239,8 тис. грн. на ремонт вулиці Декабристів. Крім того, направили 303 тис. грн. на капітальний ремонт частини дороги та 218 тис. грн. на ремонт тротуарів у війковому містечку, 286 тис. грн. на ремонт флюорографа Васильківської ЦРЛ, 88 тис. грн. на капітальний ремонт вуличного освітлення вулиці Шевченко, 485 тис. грн. на проектні роботи “Водозабір” із підземних джерел, яким передбачається розробка 5-ти нових свердловин та підключення до існуючої мережі системи водопостачання міста, 199 тис. грн. на придбання комп’ютерної техніки та 3,8 тис. грн. на ремонт приміщення архіву.

Останнім питанням порядку денного було питання про створення комунальної ритуальної служби, яке ініціював Васильківський міський голова Володимир Сабадаш.

Володимир Сабадаш

Володимир Сабадаш

“З метою найбільш повного задоволення потреб населення міста Василькова в ритуальних послугах, а також задля здійснення заходів щодо утримування територій міських кладовищ я пропоную створити комунальне підприємство ”Васильківське спеціалізоване підприємство комунально-побутового обслуговування”. Згідно закону “Про поховання та поховальну справу”, утримуванням територій кладовищ мають право займатися лише відповідні спеціалізовані комунальні підприємства. Сьогодні ми маємо на території міста понад 10 кладовищ, але не маємо структури, яка б їх могла утримувати в належному стані, тому я пропоную утворити таке підприємство. Згодом ми зможемо визначити відсоток від чистого прибутку підприємства, яке буде обов’язково відраховуватися до бюджету міста, а поки ми спрямуємо 25 тис. грн. до його статутного фонду, щоб воно могло розпочати свою діяльність”, – підсумував Володимир Сабадаш.


Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити свій коментар вКонтакті


Залишити свій коментар FacebookЗалишити коментар

Где лучше обмен wmb на wmz