Михайло Тітко: Якщо прагнеш до кращого – маєш взяти відповідальнісь

Тітко Михайло Олександрович

Тітко Михайло Олександрович

Газета “Європейське суспільство” продовжує знайомити васильківців  з знаковими для нашого міста особистостями. На запитання редакції відповідав Михайло Олександрович Тітко – бізнесмен, спортивний функціонер та політик.  Михайло Тітко є засновником та керівником  баскетбольного клубу “Хижаки”, а з недавнього часу очолив міський осередок політичної партії “Солідарність” Блок Петра Порошенка.

Михайло Тітко народився та виріс у Василькові, у 1996 році з червоним дипломом закінчив Васильківську ЗОШ №3, вищу освіту отримав в Національній аграрній академії за спеціальністю інженер-конструктор машинобудування. Згодом разом з однодумцями заснував Українську Енергетичну Кампанію – підприємство, яке на сьогоднішній день є одним з бюджетоутворюючих підприємств Київщини з загальною кількістю пацючих понад 100 чоловік. З дитинства Михайло Олександрович захоплювався баскетболом, багато років виступав за аматорську збірну міста Василькова. У 2008 році разом з Дземенюком Олегом Олександровичем заснував баскетбольний клуб “Хижаки”, який сьогодні по праву можна вважати грандом обласного значення. Довгий час Михайло Тітко проявляв себе виключно як спортивний функціонер та меценат, але нещодавно його було обрано головою Васильківського міського осередку політичної партії “Солідарність” Блок Петра Порошенка. Тому у більшості своїй розмова була про політику, майбутні вибори та баскетбол. 

Михайло Тітко

Михайло Олександрович Тітко – бізнесмен, спортивний функціонер та політик

- У 2014 році за вашої ініціативи у Василькові було проведено перший баскетбольний турнір обласного масштабу – кубок “Української Енергетичної Кампанії”. Тоді Ви анонсували відкриття на базі спортивного залу Васильківської ЗОШ №9 сучасної баскетбольної арени.  Що на даний час вже зроблено?

Ми повністю заміни освітлення, встановивши економні лампи, вмонтували сучасні пластикові щити та кільця. Нажаль не вдалося постелити нову підлогу, адже у залі крім баскетболу тренуються футболісти, котрі використовують спортивне взуття з шипами. Ми дійшли висновку, що при таких обставинах, поки не буде досягнуто порозуміння з адміністрацією школи, буде недоцільним міняти підлогу. Наразі подальша реконструкція шкільного спортивного залу призупинена, тож ми акцентували свою увагу на підтримці вуличного баскетболу. В селищі Глеваха за місцевою  школою ми оновлюємо баскетбольний майданчик – встановили сучасні щити та плануємо провести асфальтування.

Читайте: Великий баскетбол у Василькові

- Окрім підтримки баскетболу, які ще соціальні проекти реалізовано за вашої підтримки у місті Василькові?

Ми постійно надаємо підтримку тим, хто дійсно цього потребує. Разом з Глібом Лірником ми активно  допомагали з екіпіровкою васильківцям, котрих призвали до лав збройних сил України у зв’язку з мобілізацією. За нашої ініціативи було екіпіровано 40-кову Васильківську бригаду тактичної  авіації. Здебільшого ми допомагали купувати бронежилети, взуття, комбінезони, термобілизну, верхній одяг. Ми не використовували посередників, а замовляли безпосередньо у виробників, виходячи із розмірів військовослужбовців, що потребували допомоги. На моє переконання, у складні часи кожен має вносити посильний вклад у спільну справу, тим більше, коли мова йде про цілісність нашої держави. Крім того, у 2014 році спільно з Андрієм Ладою було організовано ремонтні роботи Васильківської бази відпочинку в Татарбунарсьокому районні Одеської області. Майже три тижні наші бригада будівельників проводила ремонтні роботи. Ми добровільно вирішили підтримати міську владу, адже існувала велика ймовірність зриву літнього відпочинку для дітей та молоді  з Василькова. Ще у школі я теж відпочивав по міським програмам, і добре пам’ятаю, наскільки важливим та корисним для дитини є морський відпочинок. Більше того, я вважаю, що наше місто – одне з небагатьох на Київщині, котре має свою туристичну базу на березі Чорного моря, а тому наш обов’язок – зберегти її для наших людей. Взагалі, це вперше, коли ми публічно озвучуємо витрачені на благодійну допомогу кошти, адже допомагали не для піару, а тому що маємо можливість допомогти. Загалом ми опікуємося навчальними закладами, школами інтернатами та дитячими садочками. І реагуємо на усі звернення по допомогу по мірі сил та можливостей. 

Михайло Тітко

Михайло Тітко

Читайте: БК “Хижаки” здобув Кубок Корбана

- Останнє десятиріччя  ви активно займалися розвитком спорту та зокрема баскетболом. Допомагали у якості мецената та спонсора.  Сьогодні наша розмова з вами у якості керівника місцевого осередку політичної партії “Солідарність” Блок Петра Порошенка” . Тому  хотів би поговорити про те, чи існує  зв´язок між політикою та спортом. Чи можливий взаємний вплив цих важливих видів людської суспільної діяльності?

- Працюючи як спортивний функціонер, я на особистому прикладі переконався, що розвиток спорту дуже сильно залежить від відношення до цієї сфери у владних кабінетах. Адже коли є максимальне сприяння, то будь-які справи робляться набагато швидше і якісніше. І навпаки – у тому випадку, де влада не сприяє, наприклад,  певному виду спорту, кожен гвинтик системи починає працювати проти тебе.

Якщо залишити поза увагою другорядні моменти, я вважаю, що спорт, як і політика, має собі на меті схожі завдання і використовує майже однакові методи для їх вирішення.

І в спорті, і в політиці, важлива цілеспрямованість. Якщо ти прагнеш до кращого життя  у державі –  маєш  взяти відповідальності за те, що відбувається навколо тебе. Я народився і виріс у Василькові, живу тут з родиною. Маю досвід у сфери бізнесу та управління, а також реалізації спортивних проектів, і прагну реалізувати цей потенціал у якості  депутата Васильківської міської ради. Саме тому сьогодні я відповідаю на ваші запитання у якості керівника міського осередку політичної партії “Солідарність” БПП.

Читайте: У Василькові з’явився осередок партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

- 21 вересня розпочнеться процес висування кандидатів у депутати Васильківської міської ради політичних партій. Якими на Вашу думку мають бути майбутні депутати Васильківської міської ради 7-го скликання, і кого буде висувати Ваша політична партія?

Весь список майбутніх кандидатів буде найближчим часом оприлюднений, щойно ми проведемо конференцію ти висунемо їх у депутати. Якщо ж говорити без прізвищ, то з огляду на специфіку роботи місцевого депутата, що полягає у розробці та підготовці нормативно-правових документів, це будуть люди з вищою освітою, в ідеалі юристи, фінансисти, економісти. Ті, хто мають не лише практичний, але й теоретичний досвід роботи на підприємствах, бізнес-структурах та органах місцевого самоврядування. Звісно, що в наших списках будуть керівники громадських організацій, учасники АТО та волонтери, представники різних сфер  суспільно-політичного життя міста Василькова.

Голова Васильківського міського осередку партії "БПП "Солідарність" Михайло Тітко

Голова Васильківського міського осередку партії “БПП “Солідарність” Михайло Тітко

Читайте: Електоральні симпатії васильківців: партія «Солідарність» БПП» та ВО «Свобода» серед лідерів опитування

Перейдемо від депутатів до мера. Ви можете зараз назвати прізвище кандидата на посаду Васильківського міського голови від партії “Солідарність”БПП” на виборах 25 жовтня 2015 року? 

На сьогоднішній день ми розглядаємо щонайменше п’ять кандидатур на цю посаду. І всі вони, на мою думку, можуть достойно  представити нашу політичну силу на цих виборах у якості кандидата на посаду Васильківського міського голови.  Остаточне рішення буде прийматися на конференції місцевого осередку. Спочатку ми визначимося із списком кандидатів у депутати, а потім буде прийнято рішення по кандидату на посаду міського голови. Досить ймовірно, що кандидатом на посаду міського голови  буде один із висунутих партією кандидатів у депутати. Не можна виключати такого варіанту, адже паралельне висування дозволяє новий виборчий закон.

Які акценти будуть у передвиборчій програмі партії?

Можу вас запевнити, що поза нашою увагою не залишиться жодна сфера життя нашого міста. Ми готуємо комплексну програму соціального-економічного та культурного розвитку нашого міста на найближчі 5 років, і робимо все для того, щоб належну підтримку та розвиток отримали усі важливі сфери суспільного життя.

 


Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити свій коментар вКонтакті


Залишити свій коментар FacebookЗалишити коментар

Где лучше обмен wmb на wmz