Обрано керівництво Васильківської міської ради

сесия 2

17 листопада відбулася друга сесія Васильківської міської ради, під час якої депутати міської ради затвердили регламент роботи міської ради 7-го скликання, затвердили склад та керівництво постійних комісій ради, обрали заступників міського голови та затвердили персональний склад виконавчого комітету, а також обрали секретаря ради.

Представляючи  присутнім проект регламенту міської ради, секретар робочої групи, депутат Богдан Корчинський, наголосив, що новий регламент міської ради був розроблений робочою групою за участю представників усіх політичних партій, що представлені в міській раді.

Богдан Корчинський

Богдан Корчинський

“За основу був взятий модельний регламент, розроблений Інститутом громадянського суспільства. Цей документ складається з 130 статей. Робоча група детально опрацювала всі статті та рекомендувала сесії його затвердити з урахуванням змін та уточнень робочої групи. Це перший в історії нашого міста дійсно демократичний та професійно підготовлений регламент, тож є усі передумови, що новообрана міська рада буде працювати ефективніше, ніж її попередники”, – зазначив у своєму виступі Богдан Корчинський.

Далі депутати затвердили на посаді заступників міського голови Сергія Прунцева та Ірину Майстер, а також обрали Світлану Борковську на посаду керуючого справами міськвиконкому.

Заступники Васильківського міського голови

Заступники Васильківського міського голови

Затвердження складу постійних комісій теж відбулося без заперечень, було утворено 9 постійних комісій міської ради та обрано їх керівників. За попередньою домовленістю кожна політична сила отримала посаду керівника комісії, тож у більшості своїй депутати залишилися задоволені розподілом посад.  Хоча найбільше незадоволених залишилося в партії “Солідарність” БПП”, адже через політичні інтриги всередині партії, жоден член партії “Солідарність” БПП” не був призначений на керівну посаду в комісії.

Згодом депутати затвердили положення про постійні комісії у редакції, запропонованій Богданом Корчинським, внесли зміни у структуру апарату виконавчого комітету, та перейшли до голосування за секретаря ради.

Питання про секретаря ради було включене до порядку денного останнім, оскільки кандидатура Оксани Перінської, яка була запропонована міським головою Володимиром Сабадашем, викликала багато заперечень серед депутатів. Найбільше заперечень надходило від однопартійців Оксани Петрівни по партії “Солідарність” БПП”. За словами Богдана Корчинського, її кандидатура не обговорювалася серед членів партії. Більше того, як зазначають інші депутати, перший номер виборчого списку Оксана Перінська вступила в домовленості із партією “Сила людей” та обміняла квоту на посаду голови комісії від партії “Солідарність” БПП”  на 5 голосів у свою підтримку на посаду секретаря ради. До того ж, однопартійці Оксани Перінської звинувачують її у тому, що вона пообіцяла депутатам від інших партій не створювати фракцію партії “Солідарність” БПП” в міській раді,  за що депутати від інших партій пообіцяли їй свою підтримку. За результатами таємного голосування Оксану Перінську було обрано секретарем –  з 35 членів ради за неї віддали свої голоси 19 депутатів.

Володимир Сабадаш вітає Оксану Перінску

Володимир Сабадаш вітає Оксану Перінську

Але і тут не обійшлося без порушень. Депутати з профільної комісії вже заявили, що голосування за секретаря ради відбувалося з грубими порушеннями регламенту, зокрема щодо процедури голосування, а також підготовки проекту рішення. Тож існує велика ймовірність, що через деякий час Оксану Перінську можуть відкликати з посади секретаря ради.


Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити свій коментар вКонтакті


Залишити свій коментар FacebookЗалишити коментар

Где лучше обмен wmb на wmz