Олександр Коцюбняк: «Прагну вирішити наболілі проблеми міста»

Олександр Коцюбняк

Олександр Коцюбняк

Редакція газети «Європейське суспільство» продовжує знайомити васильківців з громадськими діячами нашого міста. Про Олександра Коцюбняка у якості громадського діяча почали говорити не так давно, але на сьогодні у свої 37 років Олександр Анатолійович відіграє значну роль у забезпеченні громадської безпеки у нашому місті. Спільно з однодумцями, членами ГО «Відсіч», він приймає участь у наведенні порядку, бере участь в патрулюванні міста, є активним учасником громадських заходів проти незаконного будівництва у Василькові. Окрім правозахисної діяльності, Олександр Коцюбняк активно займається волонтерською діяльністю, допомагає соціально незахищеним та інвалідам. На виборах, що відбудуться 25 жовтня, Олександр Анатолійович бере участь у якості кандидата в депутати міської ради.


 Олександр Анатолійович, чому вирішили йти в депутати міської ради?

Ми всі переживаємо нелегкі часи і залишатись осторонь я, як громадянин та патріот рідного краю, не в змозі. Тому вирішив балотуватись до міської ради з чітким наміром –  розв`язати наболілі проблеми мешканців Василькова.

Що зробите для своїх земляків, якщо станете депутатом Васильківської міської ради?

Проживаючи у Василькові та щоденно спілкуючись з мешканцями, я для себе визначив перелік проблем, які сьогодні  необхідно вирішити у місті. Це в пергу чергу забезпечення якісного та безперебійного водопостачання, доступного за ціною тепла, якісних доріг та громадської безпеки. Особливо хочу наголосити на своєму баченні забезпечення громадського порядку у місті Василькові. Мій особистий досвід спільного патрулювання вулиць міста спільно з працівниками міліції себе виправдав. Як показав час, рівень злочинності суттєво знизився, крім того, підвищилася якість розслідування крадіжок та інших побутових злочинів, адже сили правопорядку швидше почали прибувати на місце пригоди. Тому я ініціюватиму програму підтримки спільного патрулювання вулиць силами громадськості та міліції. Розраховую, що до нашої ініціативи долучаться також інші громадські об’єднання та трудові колективи. Так буде реалізований один з розділів програми «Безпечне місто», яка покликана посилити безпеку громадян, забезпечити захист важливих об’єктів міста та комунального майна, а також підтримку нормальної життєдіяльності міста та посилення безпеки дорожнього руху. Цією програмою, окрім спільних патрулювань, передбачається обладнати вулиці міста відеокамерами спостереження, що у рази підвищить рівень розкриття правопорушень у місті Василькові.

Загальновідомо, що чим вище рівень безробіття, тим більше злочинів скоюється. Звідси питання: чи Ви плануєте вирішувати одну з найбільших міських проблем – безробіття, і якщо так, то яким чином?

Дійсно, безробіття як соціальне явище, яке тягне за собою інші негаразди, повинно бути викоренене. На жаль, безробіття дуже поширене серед значної кількості молоді через те, що не має чіткого вибору майбутньої професії і тим паче досвіду роботи. Я розумію, що у вирішенні цієї проблеми велику роль відіграє державна політика, але частково питання можна вирішити і на місцевому рівні, особливо при проведенні децентралізації. Соціально-економічна політика Васильківської міської ради має бути спрямована на підтримку підприємництва, створення сприятливого інвестиційного клімату, оскільки сьогодні в столиці України готується до перенесення за межі міста багато бюджетоутворюючих підприємств. Тож буду працювати у напрямку залучення інвестицій, розробляючи відповідні програми з метою створення нових робочих місць у Василькові.


Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити свій коментар вКонтакті


Залишити свій коментар FacebookЗалишити коментар

Где лучше обмен wmb на wmz