Перша місцева ініціатива у Василькові

Пропонується побудувати бювет на території парку

Пропонується побудувати бювет з водою із артезіанської свердловини на території парку

На чергову сесію Васильківської міської ради, що відбудеться 4 серпня 2017 року, вперше  виноситься проект рішення в порядку місцевої ініціативи.  Ініціатива жителів Василькова стосується будівництва бюветного комплексу питного водопостачання із артезіанської свердловини на території  парку “Венеція”.

Місцева ініціатива – одна з форм участі членів територіальної громади міста Василькова  у місцевому самоврядуванні. Місцева ініціатива оформлюється проектом рішення з вирішення будь-яких питань, які віднесені до відання місцевого самоврядування, внесена в порядку, передбаченому Положенням, для розгляду на найближчій сесії ради.

Згідно положення для внесення місцевої ініціативи необхідно зібрати 0,1% підписів членів територіальної громади, які досягли 18 років та зареєстровані в межах територіальної громади. З урахуванням того, що станом на 01.06.2017 року у Василькові зареєстровано 35, 3 тисячі виборців, то мінімальна кількість підписів має бути не менше 36 підписів громадян.

Члени ініціативної групи Котвіцький Є. В., Штрікер М.М., Воробйов С.А., Голованенко С.Я. та Верещак Є.В. зібрали 177 підписів мешканців Василькова та підготували проект рішення Васильківської міської ради та оформили  пояснювальну записку до проекту рішення із дотриманням Регламенту Васильківської міської ради.

Проект рішення в порядку місцевої ініціативи

Проект рішення в порядку місцевої ініціативи

Вперше в історії міста Василькова на сесії буде розглядатися  проект рішення, внесений в порядку місцевої ініціативи. Це стало можливим завдяки ініціативі депутата міської ради Богдана Корчинського та його 17 колег, які підтримали запропонований Богданом Івановичем проект рішення про затвердження “Положення про місцеву ініціативу у місті Василькові. “

Сподіваємося, що депутати підтримають проект “Про будівництво бюветного комплексу питного водопостачання із артезіанської свердловини на території парку «Венеція»”, і ця ініціатива жителів міста буде втілена в життя.


Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити свій коментар вКонтакті


Залишити свій коментар FacebookЗалишити коментар

Где лучше обмен wmb на wmz