Перспективи для спортивної гімнастки

2

11 березня 2016 року олімпійська чемпіонки зі спортивної гімнастики Лілія Подкопаєва відвідала Васильків. В ході візиту Лілія Олександрівна зустрілася з представниками міської влади, молоддю та спортивними діячами, а також громадськістю. В рамках візиту Лілія Подкопаєва провела майстер-клас, у якому взяли участь діти віком від 5 до 15 років.

В ході робочої зустрічі Лілії Подкопаєвої з начальником відділу молоді та спорту Васильківської міськради Евеліною Березанською піднімалися питання розвитку спорту у Василькові, в тому числі  в контексті розбудови спортивної інфраструктури.

Лілія Подкопаєва та Володимир Сабадаш

Лілія Подкопаєва та Володимир Сабадаш

Крім того,  багато уваги було присвячено обговоренню науково-методичного забезпечення молодіжної та спортивної сфери. У цьому контексті дійшли висновку про необхідність створення нової методичної системи фізичного виховання, спираючись на  кращий досвід та  особливості  розвитку фізичного виховання дітей та молоді у Василькові .

Лілія Подкопаєва та Евеліна Березанська

Лілія Подкопаєва та Евеліна Березанська

Учасники зустрічі дійшли спільної згоди щодо необхідності вирішення піднятих питань шляхом розробки та впровадження комплексної програми підтримки і розвитку спорту та молоді у місті Василькові на найближчі 5-10 років.

Евеліна Березанська

Евеліна Березанська

«Під час зустрічі ми обговорили з Лілією Подкопаєвою перспективи розвитку спорту у місті Василькові, зокрема про розвиток спортивної гімнастики. Ми  запланували ряд заходів, для того, щоб вивести спорт у Василькові на більш якісний рівень. Такого роду зустрічі – це перші кроки у реалізації нової концепції молодіжної політики у Василькові. Ми прагнемо, щоб наша молодь мала змогу особисто переконатися у перевагах здорового способу життя, щоб такі чесноти як здоров’я та наполегливість були одними з найперших пріоритетів  у дітей та молоді”, – зазначила начальник відділу молоді та спорту Васильківської міської ради Евеліна Березанська.

Лілія Подкопаєва

Лілія Подкопаєва

«Я впевнена, що дітей потрібно привчати до фізичної культури та спорту вже з раннього віку. Лише так ми зможемо виховати здорове та впевнене в собі  покоління. Я почала займатися спортивною гімнастикою з самого раннього дитинства. З п’яти до восьми років проводила по три обов’язкові щоденні тренування. Я переконана, що завдяки наполегливій праці та вірі у свої сили, я змогла досягти успіху не лише у спорті, а й по завершенні спортивної кар’єри”, – наголосила Лілія Подкопаєва.


В другій частині заходів Лілія Подкопаєва зустрілася з учнями Васильківських шкіл та представниками молодіжних організацій. Учасники зустрічі мали змогу провести живе спілкування та поставити ті питання, які сьогодні дуже цікавлять дітей та молодь.

Абсолютна олімпійська чемпіонка зі спортивної гімнастики Лілія Подкопаєва проводить відкрите тренування у місті Василькові

Абсолютна олімпійська чемпіонка зі спортивної гімнастики Лілія Подкопаєва на зустрічі з учнями Васильківської спеціальної школи-інтернат (з тяжкими порушеннями мовлення), а також вихованцями відділу художньої гімнастики ДЮСШ

За словами учасників зустрічі, вони залишилися задоволеними та натхненними до реалізації задуманих планів та перспектив у майбутньому, зокрема у частині, що стосується розвитку спортивної гімнастики у Василькові.

111

Завершився візит легенди спортивної гімнастики України автографами та фотографуванням

 


Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити свій коментар вКонтакті


Залишити свій коментар FacebookЗалишити коментар

Где лучше обмен wmb на wmz