Подарунок молодим сім’ям Василькова

У Василькові до Дня молоді  стартував соціальний проект на підтримку молодих сімей.  Проект реалізовується мерією Василькова та мережею сімейних розважальних комплексів «Ігроленд».  Кожен вихованець Васильківського дошкільного навчального закладу  може безкоштовно відвідати атракціон «Лабіринт» завітавши до одного з розважальних центрів «Ігроленд» міста Києва.

soc
Тривалість перебування на атракціоні не обмежена протягом одного робочого дня закладу. Білети на відвідування батьки можуть отримати безкоштовно у період з 27 червня по 15 липня 2014 року в дитячих садочках, які відвідують їх діти. Для дітей віком від 3 до 6 років, які не відвідують дошкільні начальні заклади, батьки можуть отримати подарункові білети у Центрі дитячої та юнацької творчості м. Василькова (будинок культури по вул.Володимирська,2).

labirintАтракціон “Лабіринт” у «Ігроленді» Києва  двоповерховий, з двоповерховою гіркою, для дітей – це нескінченні тунелі з перешкодами, запаморочливі гірки, захоплюючі батути і маса сюрпризів, які не дають зупинитися ні на мить. Більш яскравих емоцій ви не знайдете ніде.  При користуванні атракціоном дітей віком до 3 років обов’язково супроводжує дорослий (вхід для одного дорослого безкоштовно). Діти старше 3 років також можуть перебувати в атракціоні з батьками, але в цьому випадку вхід для дорослих – платний.

 


Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити свій коментар вКонтакті


Залишити свій коментар FacebookЗалишити коментар

Где лучше обмен wmb на wmz