Податківець в інтересах забудовника завдав збитків Василькову на 1,5 мільйони

Васильков

У Василькові може розгорітися черговий корупційний скандал за участю керівництва Київського обласного управління Державної Фіскальної Служби України, яке діяло в інтересах приватного забудовника. Редакція газета має копію рішення посадовця ДФС, яким було завдано збитків Васильківській міській раді на суму понад 1,5 мільйонів гривень. На даний час справа набирає обертів в адміністративному провадженні, однак з урахуванням  прискіпливого ставлення правоохоронців до посадовців ДФС та кримінального провадження відносно головного фіскала Романа Насірова, фігуранти цієї справи можуть також стати клієнтами правоохоронних органів.

Туру Олександр Олександрович

Туру Олександр Олександрович

Мова йде про посадовця, що у червні 2016 року виконував обов’язки начальника головного управління ДФС Київської області Олександра Олександровича Туру, який виніс рішення про результати розгляду скарги товариства з обмеженою відповідальністю і позбавив місто Васильків податкових надходжень за оренду земельної ділянки на суму близько 1,5 мільйони гривень.

Справа у тому, що Васильківська міська рада є власником земельної ділянки площею 6 га у військовому містечку №11, яка передана в оренду ТОВ «Захід Трансбуд Впровадження» для будівництва житлового комплексу. Рішенням господарського суду Київської області за позовом Васильківської міської ради до ТОВ «Захід Трансбуд Впровадження», було внесено зміни до договору оренди земельної ділянки в частині відсоткової ставки плати за оренду землі, шляхом збільшення з 3,0% річних на 6,0%.

sud 2012

Рішення Господарського суду Київської області у справі №18/018-12

У зв’язку з невиконанням умов договору оренди землі, а також рішення Господарського суду Київської області, та з метою контролю за надходженням до бюджету міста, Васильківським відділенням Києво-Святошинської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області за заявою юридичного управління було проведено камеральну перевірку з урахування рішення Господарського суду від 10 травня 2012 року у справі №18/018-12. За результатами перевірки було складено акт та винесено податкове повідомлення-рішення на загальну суму 1,45 млн. грн, в тому числі основний платіж – 1,16 млн. грн. та штрафна санкція – 0,29 млн. грн.

IMG_0168

Витяг з відповіді Васильківської ОДПІ щодо результатів перевірки

Однак 28 липня 2016 року виконувач обов’язків начальника головного управління ДФС у Київській області Олександр Олександрович Туру, розглянувши скаргу прийняв рішення, яким задовольнив скаргу ТОВ «Захід Трансбуд Впровадження» та скасував податкове повідомлення-рішення Васильківської ОДПІ від 20.05.2016 року.

Скасовуючи нарахування за оренду плату, посадовець ДФС проігнорував висновки рішення Господарського суду, вказавши недостовірні відомості у своєму рішенні, дійшовши завідомо хибних висновків, фактично звільнивши платника податків від обов’язків виконувати рішення суду, яке набрало законної сили.

IMG_0169

Витяг рішення О.О.Туру щодо скарги ТОВ “Захід Трансбуд Впровадження”

Богдан Коричинський

Богдан Корчинський

“Щойно ми дізналися про рішення ДФС Київщини, я почав його оскаржувати у Київському окружному адміністративному суді, 15 березня 2017 року відбулося перше засідання по цій справі. Хочу зазначити, що ні представник забудовника, ні представник головного управління ДФС у Київський області, визнавати позовні вимоги не збираються, за заявою відповідача розгляд справи відклали на 4 квітня, ми ретельно готуємося до засідання, оскільки для міста Василькова вкрай важливо зібрати у цьому році усі доходи до бюджету міста. Я вважаю, що ми маємо значні шанси на перемогу, адже на виконання судового рішення були внесені зміни до реєстру речових прав на нерухоме майно, в частині розміру відсоткової ставки за оренду землі. Це суттєвий і вагомий доказ нашої правової позиції”, – прокоментував начальник управління юридичного забезпечення міської ради Богдан Корчинський.

Редакція газети “Європейське суспільство” буде слідкувати за перебігом судової справи в Київському окружному адміністративному суді. Ми сподіваємося, що правоохоронні органи звернуть свою увагу на нашу публікацію, і розглянута у статті справа буде вирішена неупереджено та справедливо.


Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити свій коментар вКонтакті


Залишити свій коментар FacebookЗалишити коментар

Где лучше обмен wmb на wmz