Роман Чередніченко – новий директор КП «Васильківтепломережа»

тепломережа

20 квітня 2015 року міський голова зустрівся з трудовим колективом КП «Васильківтепломережа». В засіданні взяли участь заступник Васильківського прокурора Денис Антонюк та в.о. начальника міліції Василь Первак. Під час зустрічі Васильківський міський голова Сергій Сабов представив присутнім Романа Івановича Чередніченка у якості нового директора комунального підприємства «Васильківтепломережа».

Сергій Сабов

Сергій Сабов

«Через незаконний статут КП «Васильківтепломережа» та супротив, який чинив колишній директор підприємства, Романа Івановича не допускали на підприємство, тому ми вимушені були взяти паузу і у судовому порядку скасувати незаконні положення статуту «Васильківтепломережі». На сьогодні у судовому порядку скасовано норму, яка позбавляла можливості міського голову призначати та звільняти директора цього комунального підприємства», – наголосив міський голова Сергій Сабов.

трудовий колектив слухає виступ Сергія Сабова

трудовий колектив КП «Васильківтепломережа» слухає виступ Сергія Сабова

Крім того, міський голова повідомив, що у травні підприємство перевірятимуть одразу дві установи – державна фінансова інспекція та тимчасова контрольна комісія Васильківської міської ради. Мер висловив сподівання, що, вивчивши фінансову діяльність підприємства, спільними зусиллями вдасться уникнути банкрутства підприємства та зберегти його у комунальній власності громади.

Читайте: Колапс КП «Васильківтепломережа»

Виступаючи перед присутніми в.о. начальника міліції Василь Первак закликав трудовий колектив «Васильківтепломережі» дотримуватися букви закону та не перешкоджати роботі нового директора та контролюючих органів.  Заступник прокурора Д.Антонюк закликав присутніх уважно ставитися до своїх посадових обов’язків, адже це підприємство працює з державними коштами, а їх витрати завжди прискіпливо контролюються правоохоронними органами.

Читайте: Васильківські депутати проти реформ та підтримують корупцію

Начальник юридичного відділу міської ради Богдан Корчинський ознайомив присутніх з рішенням суду та випискою з державного реєстру, які підтверджують повноваження Р.І.Чередніченка як директора КП «Васильківтепломережа».

edr

Редакція газети «ЄС» висловлює сподівання, що новому керівнику підприємства та місцевій владі вдасться врятувати підприємство від банкрутства, а посадові особи, з вини яких підприємство доведено до колапсу, понесуть відповідальність згідно закону.


Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити свій коментар вКонтакті


Залишити свій коментар FacebookЗалишити коментар

Где лучше обмен wmb на wmz