Реформи в спортивній сфері Василькова

ла (2)
25 листопада у Василькові було створену міську постійно діючу комісію з питань розвитку фізичної культури і спорту. Комісію було створено виконавчим комітетом Васильківської міськради з метою ефективного управління закладами фізкультури і спорту міста, створення для мешканців належних умов для занять фізичною культурою і спортом, а також розвитку дитячого та юнацького спорту. До повноважень комісії буде відноситься організація роботи з фізичного виховання, розвитку дитячо-юнацького спорту у Василькові, а також впровадження фізкультурно-оздоровчої діяльності у навчально-виховній сфері міста. Крім того організація та проведення спортивно-масових та фізкультурно-оздоровчих заходів.

Комісію очолює міський голова Сергій Сабов, заступником голови комісії призначено Евеліну Березанську. До складу комісії входять радник міського голови Корчинський Богдан, депутат Васильківської міської ради Сергєєв Сергій, від спортивної громадськості міста  в комісії працюватимуть майстер спорту міжнародного класу з легкої атлетики Тугай Ігор, майстер спорту з боротьби самбо, тренер вищої категорії Авдєєв Олег, майстер спорту з легкої атлетики Бугаєнко Володимир.

 

Евеліна Березанська

Евеліна Березанська

«Перед нами стоїть задача організувати роботу щодо ефективності використання спортивних залів та інших споруд, призначених для занять фізичною культурою і спортом. Буде проведено інвентаризацію спортивних споруд та матеріально-технічної бази спортивних закладів. Крім того, будемо аналізувати якість проведення занять з різних видів спорту,а саме здійснювати контроль за проведенням навчально-тренувальних занять, володінням методичної підготовки тренерів і інше. Також до повноважень комісії належить забезпечення координації питань щодо розвитку масових видів спорту у Василькові та постійне сприяння діяльності позашкільного навчального закладу спортивного профілю, зокрема Васильківської ДЮСШ» – розповіла заступник комісії Евеліна Березанська.


Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити свій коментар вКонтакті


Залишити свій коментар FacebookЗалишити коментар

Где лучше обмен wmb на wmz