Ремонт доріг у Василькові

Ремонті роботи по вулиці Паризької Комуни

Таких масштабних ремонтів доріг у Василькові давно не було. Щоправда і тут не обійшлося без проблем, проте дорожні роботи виконуються вчасно, і, скоріш за все, місцевій владі  вдасться  виконати річний план робіт вже у травні. Далі  про все докладніше.

Ремонті роботи по вулиці Паризької Комуни

Ремонті роботи по вулиці Паризької Комуни

Ремонти доріг – одна з найбільших витратних статей бюджету міста. Капітальні ремонти вулиць Карла Лібкнехта та Франка, провулку Комунального та другої частини дороги по вул. Польовій (минулого року не вистачило коштів виконати роботи повністю) потягнули на 1 844 600 грн., а на поточні ремонти закладена сума у 2 572 000 грн. У минулому році дороги майже не ремонтувалися, адже через політичні протистояння  ремонти розпочались тільки влітку, після завершення позачергових виборів  міського голови.

З цим пов’язано планування дорожніх робіт у цьому році – графік складають вулиці, перенесені з минулого року. А це означає, що за ще один рік дороги ще більше розбились- дірки на них стали об’ємнішими, і замість затвердженого статусу «поточний ремонт»така вулиця вже вимагає капітального ремонту. А це вже і нова експертиза, і перерахування кошторису, і нове його схвалення депутатами. Ніби нічого складного, проте це час, який годі вже терпіти автомобілістам – нехай хоча б ямки залатають, вже буде комфортніше їхати.
Тарас Корольов

Тарас Корольов

«Зверніть увагу на термін виконання робіт – цього року підприємство продемонструвало, що роботи можуть виконуватись швидко, вчасно й якісно. Починаючи з кінця березня й до сьогодні, одночасно у роботі знаходяться мінімум дві вулиці. Тільки погодні умови вносять перепони до хуткої роботи – за надмірної вологості й дощів технологія ямкового ремонту забороняє працювати. Дощі й сезонні кліматичні зміни трохи охолоджують палкість конкурентної боротьби серед підрядників,  проте вже у травні ми маємо намір виконати річний план дорожніх робіт», - підкреслює директор КП «ККП м. Васильків» Тарас Корольов.

Ремонтні роботи у Василькові виконують п’ять підрядників, це компанії: Автомагістраль, Агрошляхбуд, Пульс, Гаріліт та Українська енергетична компанія. Всі вони мають ліцензії та відповідні коди діяльності. Роботи розподілялись між компаніямі просто: керівництво пропонувало вулицю, якщо робота виконувалась без затримок і якісно – надавався черговий об’єм для робіт. Такий підхід довів свою ефективність: здорова конкуренція примусила дорожників працювати на совість, робити «подарунки» місту, виконуючи додаткові роботи. Наприклад, на вулиці Гагаріна підрядник безкоштовно залатав понаднормові 60 кв.м. ям (у кошторисі закладено 400 кв.м. об’єму, фактично вулиця потребувала 460 кв.м.). Також зі всіма підрядниками домовились про те, що кожен з них завезе асфальтної суміші та разом полагодять заїзд до лікарні. А ось мешканцям вулиці Донбасівської із дорожниками пощастило менше. Спочатку погода заважала продовжувати ремонти, потім втрутилися інші фактори, тому ремонт дороги затягнувся майже на місяць. «Ми зробили висновок щодо роботи цього підрядника», -вибачився перед автомобілістами вулиці Донбасівська директор ККП м. Васильків.

«Кошторисна вартість робіт склала 290 грн. за квадратний метр ямкових ремонтів, або 210 грн. за кв.м., якщо ремонт виконується «картовим» методом (застосовується, коли об’єм ями надто великий, або коли кучнність ям надто висока, щоб вирізати кожну окремо). Для дорожних компаній така вартість робіт – це мінімум. Звісно, на цьому ринку багато фірм демпінгують і демонструють нижчі ціни, але по факту нижче 300 грн. за кв.м. ніхто не «знижується», або економить на якості матеріалів і робіт»,- коментують у мерії.

456 
На 21 квітня відремонтовано вулиці Гагаріна, Зарічна, Кармелюка, Комінтерна, Соборна, Головачова, Фестивальна, Декабристів, Донбасівська, Володимирська, Фрунзе, Паризької комуни та провулок Кармелюка. Повним ходом йдуть капітальні роботи вулиць Карла Лібкнехта, Франка та на Комунальному провулку. На черзі поточні ремонти по вулицям 1-го Травня, Грушевського, пров. Гололя, Ворошилова та на пров. Ворошилова, Коцюбинського, Черняховського, Колгоспній, на пров. Володимирському, Луначарського, Тракторній, Івана Кудрі, Зеленій, Чехова, на пров. Чкалова, на Новій та Квітки-Основ’яненка.
Асфальтування по вулиці Гагаріна

Асфальтування по вулиці Гагаріна

«Після закінчення поточних та капітальних ремонтів доріг ми плануємо подавати на розсуд міськради ремонтування інших відрізків шляхів. Перелік буде відтворено згідно звернень громадян та реальною необхідністю. Також спробуємо окремим зверненням відремонтувати під’їздні шляхи до будинків. Тому підприємство готує подання на найближчу сесію міської ради. І в ньому вже будуть раціональні кошториси, будуть й тендери», -ділиться планами Тарас  Корольов.

З губернатором Київщині  було досягнуто згоди на виділення додаткових коштів

З губернатором Київщині було досягнуто згоди на виділення додаткових коштів

22 квітня у Василькові відбулася нарада за участю голови Київської ОДА Володимира Шандри, під час якої було досягнуто домовленості про виділення з обласного бюджету понад 2,5 млн. гривень на капітальний ремонт доріг у Василькові.


Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити свій коментар вКонтакті


Залишити свій коментар FacebookЗалишити коментар

Где лучше обмен wmb на wmz