Річний звіт (змістовний та фінансовий) за 2015 рік

Починаючи із 2016 року ГО «ЄВРОПЕЙСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО»  розпочинає практику щорічного публічного звітування. Така форма звіту є новою для нашої організації, готується та оприлюднюється перший раз.
 

Отже, за 2015 рік на рахунки організації кошти не надходили.

В рамках статутної діяльності за звітній рік експертами організації проведено навчання для ініціативних груп ОСН, а також тренінги для членів територіальної громади з питань реєстрації громадських організацій. За участю голови організації було проведено заходи по створенню та реєстрації трьох громадських організацій у місті Василькові.

Експерти організації брали участь у роботі громадських рад при виконавчих органах місцевого самоврядування та органах центральної виконавчої влади.

Організація брала активну участь у мітингах та демонстраціях, що стосувалися європейської інтеграції та розвитку громадянського суспільства .

Впродовж 12 місяців 2015 року експерти організації надавали правову допомогу зацікавленим членам територіальної громади міста Василькова, а також консультаційні та методичні послуги для ОСББ, ОСН, громадських організацій, тощо.


Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити свій коментар вКонтакті


Залишити свій коментар FacebookЗалишити коментар

Где лучше обмен wmb на wmz