Розвиток туризму та музейної діяльності

Васильківський будинок культури

Васильківський будинок культури

У Василькові з метою розвитку туристичної та музейної діяльності затверджено програму збереження історико-культурної спадщини Василькова. Протягом наступного року на реалізацію основних заходів програми передбачається витратити 550 тис. грн. Планується, що міська рада візьме участь у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм місцевого самоврядування. За відповідне рішення депутати проголосували на останній сесії міськради 25 жовтня ц.р.

Розвиток туристичної та музейної діяльності, на нашу думку, має базуватися на ідеї комплексного показу історії й культури Василькова, обумовлених особливостями й складом наявних у нас музейних колекцій та туристичних маршрутів.

Зараз існують проблеми залучення музейних закладів до співпраці з бізнес-середовищем та громадськими організаціями, і на даний час це є вагомою перешкодою для розвитку цієї галузі. Метою спільної діяльності має стати використання історико-культурної спадщини для формування спільної ідентичності васильківців та позитивного іміджу міста.

Привабливим для вибору є подієвий туризм. Він, як правило, пов’язаний з унікальними подіями, приуроченими лише до конкретної території – найбільшими ярмарками, фестивалями, народними святами, річницями подій, ювілеями тощо.  Крім того,  дуже важливими є власне музейні ініціативи.

Наступним завданням є грамотне укладання туристичної програми й туристичного маршруту. Сам музей і його цікаві місця ніколи не приваблять до себе такої уваги, як цікавий маршрут із різноманітними об’єктами.

Насамкінець потрібно відмітити ще одне важливе завдання – створення рекламно-інформаційної кампанії та її якісне проведення. Адже загальна реклама, навіть якщо вона буде яскравою і професійно виконаною, успіху не принесе.


Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити свій коментар вКонтакті


Залишити свій коментар FacebookЗалишити коментар

Где лучше обмен wmb на wmz