Сабов ветував рішення про обрання Скиби секретарем

s&sПолітична криза у Василькові набирає обертів. Васильківський міський голова Сергій Сабов своїм ропорядженням від 5 серпня призупинив дію рішення міської ради від 31 липня про обрання Олександра Скиби секретарем міськради.

Щоб подолати вето непідписаного рішення депутати  повинні будуть зібратися протягом двох тижнів  і вже двома третинами мандатів все ж таки призначити депутата Олександра Скиби на посаду секретаря ради.

Читайте: Секретарем обрано Скибу – Сабов ініціює розпуск міськради

В тому ж разі, якщо вето не буде подолане, право вносити кандидатуру на посаду секретаря ради матиме знову Васильківський міський голова.

rozporadjenya

Розпорядження Сергія Сабова про призупинення дії рішення міської ради про обрання О.Скиби

“Таке враження, що в нашому місті наразі прорегіонівські сили працюють по сценарію російських спецслужб. Їхня мета- в цей складний для країни час посіяти в місті паніку, конфлікти, міжрелігійні суперечки, доказати мешканцям, що нова влада не спроможна працювати та наводити порядок, та зробити все, щоб повернутися до влади. Наразі від кожного з нас залежить – або ми йдемо вперед в європейське майбутнє або повертаємось в пострадянське минуле. Буде складно, буде боляче, але тільки вперед і тільки разом. В ситуації, що зараз склалась, як в нашій країни, так і в нашому місті, я бачу один великий плюс – ми бачимо хто чого вартий. Для всіх нас це перевірка на міцність та іспит на спроможність стати європейським високоморальним суспільством”, – написав Сергій Сабов на своїй сторінці в “Facebook”.

Читайте: Результати виборів мера Василькова 

Нагадаємо, що на позачергових виборах Васильківського міського голови,  що відбулися 25 травня 2014 року за Сергія Сабова проголосувало  5548 виборців, за Олександра Скибу віддали голоси  1230 виборців Василькова.

 


Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити свій коментар вКонтакті


Залишити свій коментар FacebookЗалишити коментар

Где лучше обмен wmb на wmz