СБУ затримала чиновників Васильківщини

хаб

Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою затримали за вимагання хабара у сумі понад 90 тис.євро начальника відділу архітектури та містобудування Васильківської райдержадміністрації та директора комунального підприємства “Архітектурне бюро” Васильківської райради.

Як повідомляє прес-центр СБУ, чиновники вимагали 91 тисячу євро від від представника комерційного підприємства за погодження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки у Васильківському районі з представника комерційної організації за погодження проекту землеустрою для зміни цільового призначення земельної ділянки площею 2,4 гектара на території Васильківського району з сільськогосподарської призначення на промислову.

12345

Співробітники спецслужби затримали посадовців в одному з ресторанів Василькова після отримання ними частини хабара у розмірі 34,5 тисячі євро.

Відкрито кримінальне провадження за ст. 368 Кримінального кодексу України. Вирішується питання щодо оголошення чиновникам про підозру у вчиненні злочину.

Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії для встановлення інших можливих фактів вимагання коштів посадовцями.

У Васильківській районній адміністрації глибоко занепокоєні інцидентом та закликають утримуватися від гучних заява та коментарів до завершення слідства по даній справі.

Владислав Одинцеь

Владислав Одинец

“Хочу зазначити, що поки триває слідство і поки не будуть встановлені всі деталі по даній справі, прохання до всіх утриматися від гучних заяв і коментарів про звинувачення на адресу Бориса Т. О., які лунають в соціальних мережах. Нехай слідство встановлює хто дійсно винен . Якщо слідством вину буде доказано, то звичайно винні мають нести відповідальність по всій суворості Закону. Про Тараса Олександровича можу сказати, що за період його роботи в Васильківському районі він зарекомендував себе як досвідчений фахівець з відповідними теоретичними і практичними знаннями, які передались йому в тому числі і від батьків, так як він виховувався в родині архітекторів. Тарас Олександрович одружений і виховує трьох дітей.  Звичайно мені, як очільнику РДА, неприємна ця ситуація, і я не можу не відреагувати на цей ганебний випадок.  Все, що потрібно від мене для проведення об’єктивного слідства буде виконано“,- прокоментував інцидент голова Васильківської РДА Владислав Одинец на своїй сторінці у фейсбук.


Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити свій коментар вКонтакті


Залишити свій коментар FacebookЗалишити коментар

Где лучше обмен wmb на wmz