Секретарем обрано Скибу – Сабов ініціює розпуск міськради

1111У роботі 58-ї чергової сесії Васильківської міської ради оголошено перерву до вівторка. До цього часу міський голова Сабов планує розпочати процедуру дострокового припинення повноважень Васильківської міської ради 6-го скликання. Фактично місто занурюються у гостру політичну кризу, початком якої стало голосування депутатів за посаду секретаря ради.

Редакція газети «ЄС» повідомляла про внесення депутатами міськради кандидатури Олександра Скиби на посаду секретаря ради. Сьогодні на сесії за пропозицією депутата Пашкевича це питання було розглянуто першим у порядку денному.

Читайте: Депутати пропонують Скибу на посаду секретаря ради

Голосування за кандидатуру Олександра Скиби супроводжувалося невдоволенням переповненого залу будинку культури: лунали вигуки «Ганьба» та «Банду геть». Більшість виступаючих громадян закликали депутатів утриматись від голосування. Крім того, лунали пропозиції про необхідність розпуску міської ради.

Сесія викликала великий інтерес серед жителів Василькова

Сесія викликала великий інтерес серед жителів Василькова

Оголошуючи про початок голосування Сергій Сабов зазначив, що вносити кандидатуру на посаду секретаря ради – це право депутатів, і тому він дотримається процедури, але пообіцяв, що в разі підтримки депутатами цього питання, скористається своїм правом вето і призупинить дію цього рішення.

Емоції в залі невщухали до завершеннязасідання

Емоції в залі не вщухали до завершення засідання

За результатами таємного голосування Олександра Скибу було обрано секретарем ради 24-ма голосами «ЗА», 10 депутатів голосували «ПРОТИ», і один бюлетень було визнано недійсним. Це рішення міської ради викликало велике обурення серед представників громади.

Олександр Скиба

Олександр Скиба

Виступаючи перед присутніми, Олександр Скиба подякував депутатам за підтримку та закликав усіх працювати в інтересах громади, наголосивши, що сьогодні міська рада має працювати злагоджено та в інтересах людей.

Після короткої перерви Сергій Сабов зазначив, що голосування за секретаря – це реванш старої влади, і що  він не буде підписувати рішення про обрання на посаду Олександра Скиби секретарем ради.

Крім того, Сергій Олександрович заявив, що розпочинає процедуру дострокового припинення повноважень Васильківської міської ради 6-го скликання.

Читайте: Васильківська міськрада має розпуститись

Сергій Сабов

Сергій Сабов

«Оголосив перерву до вівторка. До цього часу готуємо документи, щоб заблокувати рішення міськради про обрання О. Скиби секретарем. Також готуватимемо документи щодо розпуску Васильківської міської ради», – написав Сергій Сабов на свої сторінці у «facebook».

Сьогоднішні події в міській раді виявили системну кризу у відносинах міського голови та депутатів ради.

Блокування частини  кадрових ініціатив Сергія Сабова депутатами ради з одного боку, а з іншого – небажання мера працювати з запропонованим йому депутатами секретарем занурюють міську владу у тривале політичне протистояння.

Далі нас чекають ветування рішень, спроба подолати вето, а також тривала та чітко неурегульована процедура розпуску міської ради.


Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити свій коментар вКонтакті


Залишити свій коментар FacebookЗалишити коментар

Где лучше обмен wmb на wmz