Серед усіх проблем потрібно визначити пріоритет

Ігорь Сушков - підприємець та громадський активіст

Ігор Сушков – підприємець та громадський активіст

Я народився, виріс та проживаю у Василькові зі своєю сім’єю – дружиною та сином. Скільки себе пам’ятаю, весь час у місті існував ряд проблем, багато з яких не вирішені і до цього часу. Не потрібно робити соціальних досліджень, щоб сказати, які питання для нас, мешканців Василькова, є найболючішими. Десятиріччями тягнуться проблеми із водою, – її немає, а якщо є, то вона іржава. Теж саме з дорогами – яма на ямі. Я автомобіліст зі стажем понад 15 років, тож я добре знаю, скільки коштує ремонт автомобіля, який весь час пересувається ямами. Є і інші труднощі, але вода і дороги – це дві найбільші проблеми у Василькові. На мою думку, ситуація з цими питаннями загострювалася десятиріччями через те, що влада весь час боролася з наслідками, не шукаючи та не вирішуючи причини.


Але з чого починати? З власного підприємницького досвіду я знаю, що робити одночасно дві важливі справи дуже важко, вже не кажучи про ще більшу їх кількість. Тож, щоб розв’язати одне завдання, потрібно приділити йому максимальну увагу та час, вирішити його раз і назавжди, і тільки тоді займатися наступним питанням. Саме у такий спосіб, крок за кроком, ми вирішимо наболілі проблеми у Василькові.

Наприклад спочатку зосереджується увага на проблемі з питною водою. Більшу частину мешканців Василькова не потрібно переконувати, що у місті гостро стоїть питання з водопостачанням. Більше того, усім зрозуміло, що це питання потребує термінового та системного вирішення з цілком конкретним результатом. Говорячи про результат, я маю на увазі забезпечення безперебійної подачі води протягом всього року, включаючи літній період.

Навіть без системного аудиту ситуації на міському водоканалі можна сказати, з чого потрібно починати реконструкцію водогону. Спершу потрібно міняти труби, по яким вода подається у крани споживачів. Крім того, паралельно потрібно обладнувати діючи свердловини станціями очистки води від заліза. Ось такі прості кроки, і все це можна зробити за короткий термін, якщо зосередити всі ресурси у цьому напрямку – для досягнення цього має бути задіяний весь діючий потенціал комунального господарства Василькова.

Як батько і патріот свого міста, я закликаю всіх небайдужих людей консолідувати зусилля задля вирішення тих питань, які ми з вами спільно можемо вирішити, щоб не передавати їх у спадок нашим дітям – майбутнім мешканцям Василькова.

Підприємець, громадський активіст Ігор Сушков


Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити свій коментар вКонтакті


Залишити свій коментар FacebookЗалишити коментар

Где лучше обмен wmb на wmz