Сформовано громадську раду податкової Київщини

IMG_20141218_152445
18 грудня в приміщенні  Київського обласного управління ДФС відбулися установчі збори громадсько ради при обласному управлінні Державної фіскальної служби. Учасники засідання обрали керівництво громадської ради, затвердили її положення, а також заслухали інформацію про діяльність громадських організацій – членів громадської ради. Серед нових членів громадської ради було представлено громадську організацію «Європейське суспільство».

Виступаючи перед присутніми голова ініціативної групи для формування громадської ради Іван Шилов зазначив, що потреба у формуванні громадської ради зумовлена реорганізацією податкової, яка на сьогодні реорганізована у Державну фіксальну службу України, яка в свою чергу ділиться на податкову та митницю. Було наголошено, що громадська рада здійснюватиме контроль за діяльністю обласної ДФС Київшини, проводитиме моніторинг нормативних документів, а також боротиметься з корупцією в органах ДФС області. Представляючи учасникам засідання нових членів Іван Петрович зазначив, що громадську організаціяю «Європейське суспільство» було запропоновано включити за поданням Васильківської ОДПІ, він висловив сподівання, що досвід ГО «Європейське суспільство» стане у нагоді під час діяльності громадської ради.

Учасники засідання обрали Івана Шилова головою громадської ради при ГУ ДФС у Київській області, затвердили положення про громадську раду, а  також затвердили новний склад дорадчого органу ДФС. На перше своє робоче засідання громадська рада планує зібратися в кінці січня 2015 року, планується затвердити план роботи, а також розглянути поточні питання, зокрема про бюджет області на 2015 рік.


Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити свій коментар вКонтакті


Залишити свій коментар FacebookЗалишити коментар

Где лучше обмен wmb на wmz