Скиба оскаржує перевибори депутатів

s&s

Колишній секретар Васильківської міської ради часів режиму Віктора Януковича Олександр Скиба у суді оскаржує розпорядження мера Василькова Сергія Сабова щодо початку процедури дострокового припинення повноважень Васильківської міської ради 6-го скликання.

У міській раді цей позов називають безперспективним та юридично безграмотним, наголошуючи, що він жодним чином не вплине на результат розгляду парламентом подання міського голови, адже вносячи подання до Верховної ради України, мер скористався своїм законним правом.

Читайте: Розпочато процеc перевиборів Васильківської міської ради

bogdan4

Богдан Корчинський

«Позивач оскаржує розпорядження міського голови, яке вже було виконано, крім того, позов носить виключно популістичний характер, адже жодних правових підстав для його задоволення  не має. Адвокат Скиби Олександр Крикунов, аргументуючи позовні вимоги, посилається на неіснуючий документ – регламент виконавчого комітету Васильківської міської ради, який не був затверджений у законний спосіб. Юридичний відділ здійснив перевірку і виявив, що цей документ не підписаний жодною посадовою особою, а тому я рекомендував міському голові провести з цього факту службову перевірку. Як результат було виявлено порушення з боку посадових осіб, які на сьогоднішній день в міськраді не працюють, одним з них виявився О.В.Крикунов. Крім того, підставою для розгляду Верховною Радою України питання про дострокове припинення повноважень міської ради є подання міського голови, а не розпорядження, яке оскаржується у суді. Тому це вже третій безперспективний  позов Скиби-Крикунова, який, я впевнений, буде відхилений судом»,- прокоментував начальник юридичного відділу Богдан Корчинський .


Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити свій коментар вКонтакті


Залишити свій коментар FacebookЗалишити коментар

Где лучше обмен wmb на wmz