Скоєно злочин у Васильківській виборчій комісії

Микола Неділько

Микола Неділько

1 жовтня, на черговому засіданні Васильківської міської виборчої комісії, окремими членами комісії була реалізована заздалегідь підготовлена провокація проти Васильківської міської організації політичної партії «Блок Петра Порошенка – Солідарність». Основними виконавцями злочину були члени комісії від Радикальної партії Олега Ляшка, УКРОПу та їх «сателітів». Новообраний голова виборчої комісії від Ліберальної партії України Микола Шейда, який є чинним депутатом міської ради, та секретар комісії від УКРОПу Андрій Каденко винесли на розгляд комісії проект постанови відносно виборчого списку кандидатів в депутати до Васильківської міськради від політичної партії «Блок Петра Порошенка – Солідарність».

Пропонувалося відмовити в реєстрації всього списку кандидатів, а це 35 чоловік, через те, що нібито наша політична організація не повідомила міську виборчу комісію про намір провести конференцію з метою висування кандидатів у депутати. Зухвалість злочинних дій членів комісії полягала у тому, що таке повідомлення було зареєстровано колишнім головою комісії, про що остання розписалася на нашому екземплярі письмового повідомлення, копію якого ми продемонстрували комісії прямо на засіданні. Натомість вказане повідомлення зникло після «нічних подій» в приміщенні Васильківської ТВК напередодні засідання, про що я заявляв раніше. Мова йде як про втручання в роботу самої комісії, так і в наші документи, що ми подали на реєстрацію комісії. З приводу «нічних подій» я, за дорученням керівництва партії «Солідарність «БПП», звернувся із письмовою заявою про вчинення злочину до начальника Васильківського відділу міліції Василя Первака. Зараз по викладеним фактам проводиться перевірка. Окрім того, «фальсифікатори» намагалися по надуманим причинам не зареєструвати виборчий список кандидатів в депутати міськради і від ВО «Батьківщина».

Отже, можна зробити висновок, що у такий спосіб намагалися не зареєструвати виборчі списки кандидатів у депутати від двох рейтингових партій, тим самим планували дати «зелене світло» на місцевих виборах у Василькові кандидатам від Радикальної партії Олега Ляшка, УКРОПу та інших малорейтингових партій. Проте наша команда відстояла своїх кандидатів. На жаль, справа ледь не дійшла до бійки. Ситуація досягла «точки кипіння», тому нашою політичною силою прийнято рішення звернутися до Центральної виборчої комісії зі скаргами на дії вказаних членів Васильківської міської виборчої комісії з вимогою достроково припинити їх повноваження.

Звертаюся до керівників правоохоронних органів: або вживайте відповідних законних заходів, або люди будуть змушені чинити самосуд над порушниками виборчого законодавства і у такий спосіб захищати свої права. Місту потрібні чесні і прозорі вибори та нормальна влада, а не чергове організоване злочинне угрупування при владі.

Адвокат Микола Неділько 


Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити свій коментар вКонтакті


Залишити свій коментар FacebookЗалишити коментар

Где лучше обмен wmb на wmz