Спортивні перспективи Василькова

"Круглий стіл" з питань спорту у кабінеті Васильківського міського голови В.Сабадаша

“Круглий стіл” з питань спорту у кабінеті Васильківського міського голови В.Сабадаша

24 березня у Василькові відбулося ряд заходів, які можуть стати початком відродження легкої атлетики у нашому місті. На запрошення місцевої влади  з робочим візитом до Василькова приїхали функціонери Федерації Легкої Атлетики України: Чемпіон Європи  з баскетболу, учасниця Олімпійських Ігор в Атланті Ольга Шляхова, яка  сьогодні реалізує ряд соціальних проектів  в молодіжному та юнацькому спорті, та Президент Федерації легкої атлетики в Київській області  Андрій  Комаров. Мета візиту спортивних діячів – напрацювання та впровадження  комплексних заходів та програм для відродження спортивної інфраструктури Василькова, а також  науково-методичне забезпечення молодіжної та спортивної сфери міста.

Під час візиту на територію Васильківського міського спортивного комплексу  ”Кристал” гості та представники міської влади оглянули територію спортивного комплексу  з метою встановлення реального стану легкоатлетичних доріжок на стадіоні, а також всього легкоатлетичного манежу та прилеглих до нього  приміщень.

спорт зал

Функціонери Федерації Легкої Атлетики оглядають легкоатлетичний манеж

Друга частина робочого візиту проходила у форматі “круглого столу”, який проходив в кабінеті міського голови Володимира Сабадаша.  Учасники засідання обговорили спортивні перспективи Василькова, а також можливі шляхи залучення ресурсів для розбудови спортивної інфраструктури міста. Не менше уваги було присвячено обговоренню науково-методичного забезпечення молодіжної та спортивної сфери. У цьому контексті дійшли висновку про необхідність створення нової методичної системи фізичного виховання, спираючись на  кращий вітчизняний та міжнародний досвід. Крім того, Ольга Шляхова презентувала керівництву міста зразки спортивного інвентарю, яке зробить процесс занять за запропонованою програмою Міжнародної асоціації легкоатлетичної федерації (ІААФ) «Дитяча легка атлетика» цікавим та корисним для васильківських школярів.

За результатами спільного засідання розроблено дорожню карту заходів по відродженню спорту у Василькові. Найближчим часом  вирішено  провести семінар для міських вчителів фізичної культури та спорту, в результаті якого учасники отримають сучасні знання та навички, а також відповідний  сертифікат.


Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити свій коментар вКонтакті


Залишити свій коментар FacebookЗалишити коментар

Где лучше обмен wmb на wmz