Спроба створити муніципальну поліцію

Police
Ще одна реформаторська ініціатива команди Васильківського міського голови не знайшла своєї підтримки на сесії міської ради. Депутати не проголосували за створення комунального підприємства з функціями муніципальної поліції. Статутом цього підприємства передбачалося створення комунального правоохоронного органу із функціями забезпечення на території міста Василькова законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян.

Сьогодні в умовах централізованого управління правоохоронними органами міліція у Василькові себе дискредитувала. Низькі заробітні плати правоохоронців, корупція та, як результат, непрестижність роботи міліціонера. На цьому тлі об’єктивно постала потреба в муніципальному суб’єкті правоохоронної діяльності, функція якого могла б виправдати сучасні очікування  населення Василькова. Процес муніципалізації міліції у Василькові на думку ініціаторів мав стати своєрідним компромісом між загальнодержавними інтересами та інтересами Васильківської територіальної громади у забезпеченні громадського порядку.

Васильківський міський голова Сергій Сабов

Васильківський міський голова Сергій Сабов

«Окрім забезпечення правопорядку ми планували також створення нових робочих місць. Адже війна скінчиться, і додому повернуться наші хлопці, які сьогодні захищають територіальну цілісність нашої держави в якості учасників антитерористичної операції на сході України. Їх досвід дуже знадобиться нам для наведення порядку у Василькові, ми планували забезпечити їх роботою, а наших мешканців – безпекою та правопорядком. Але на жаль нинішнє скликання депутатів відмовилися створювати це підприємство. Будемо продовжувати лобіювати це питання, і тому дуже розраховуємо на підтримку васильківців», – зазначив мер міста Сергій Сабов.


Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити свій коментар вКонтакті


Залишити свій коментар FacebookЗалишити коментар

Где лучше обмен wmb на wmz