У Василькові активізувалася самоорганізація

Пленарне засідання сесії Васильківської міської ради

Пленарне засідання сесії Васильківської міської ради

Депутати Васильківської міської дали згоду на створення органів самоорганізації населення (будинкових комітетів) на території Василькова. Два будинкові комітети було створено мешканцями будинків по вулиці Грушевського, 21 та 23. Решти 6 новостворених будинкових комітетів розташовані на території військового містечка у Василькові. Відповідні рішення були ухвалені на черговій сесії міської ради 19 лютого 2016 року.

Богдан Корчинський

Богдан Корчинський

“Для нашого міста це великий прорив,  сьогодні впевнено можна визнати факт – у Василькові активізувалася самоорганізація населення. Я радий, що депутати підтримали активну громадянську позицію тих мешканців Василькова, які виявили бажання створити будинкові комітети. Люди, які об’єдналися в органи самоорганізації населення – представницькі органи для вирішення окремих питань місцевого значення – це дійсно активні та свідомі мешканці нашого міста“, -зазначив депутат міської ради Богдан Корчинський.

Читайте також :  Створюється Васильківська об’єднана громада

Крім того, депутати затвердили методичні рекомендації щодо створення та здійснення легалізації органів самоорганізації населення на території міста Василькова . Цей документ був розроблений експертами громадських організацій “Європейське суспільство” та “Новий Васильків” в рамках спільної діяльності щодо реалізації форм безпосереднього народовладдя на території міста Василькова.

 


Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити свій коментар вКонтакті


Залишити свій коментар FacebookЗалишити коментар

Где лучше обмен wmb на wmz