Підпал Васильківського суду

Вогонь перед приміщення Васильківського суду та прокуратури

Вогонь перед приміщення Васильківського суду та прокуратури

28 липня 2015 року близько 11 години було здійснено спробу підпалу приміщення Васильківському міськрайонного суду по вулиці Шевченка. За попередніми даними підпал здійснено активістами з селища Гребінки, які висловили  протест незаконним діям працівниками Васильківської прокуратури та суду.

Щоб привернути увагу громадськості перед приміщення було запалено автомобільні шини, постраждалих немає . У свою чергу організатори акції протесту зазначають, що не мали на меті привертати увагу громадськості, а лише у такий спосіб хотіли нагадати працівникам суду та прокуратури про  закон та здоровий глузд.

Леонід Ковальчук

Леонід Ковальчук

“Наша протестна акція проти фабрикації кримінальної справи на користь групи злочинців та постановлення на сфабрикованих матеріалах неправосудного судового рішення була спрямована не на привернення уваги до прізвищ слідчого Єрофеєва, прокурора Лігоміни чи судді Грибанової. Ми проти кримінально-корумпованої системи, в якій корисні інтереси беруть гору над правами, законами та здоровим глуздом”, – зазначив організатор акції Леонід Ковальчук.

На місце прибули представники міліції, було проведено слідчі дії, за вказаним фактом внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань.  В міліції та прокуратурі поки офіційно нічого не прокоментовано.


Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити свій коментар вКонтакті


Залишити свій коментар FacebookЗалишити коментар

Где лучше обмен wmb на wmz