У Василькові припинено діяльність грального бізнесу

 У Василькові правоохоронці викрили і припинили діяльність гральних закладів, які працювали з порушеннями вимог Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні».

avtomaty

За останні 12 днів правоохоронці вилучили дві партії ігрових автоматів в одному приміщенні

17 листопада до міського відділу міліції надійшла скарга щодо незаконної діяльності в сфері грального бізнесу у приміщенні по вул. Декабристів. Під час оперативного реагування співробітниками міліції була припинена діяльність грального  закладу по вул. Декабристів, який функціонував в мікрорайоні військове містечко під виглядом клубу спортивного покеру. В той же день було припинено діяльність грального салону на мікрорайоні «Масив» по вул. Фрунзе.

Варто зазначити, що 6 листопада цього року на території військового містечка вже було припинено діяльність цього ж грального салону. Тоді, в ході проведених обшуків, оперативники вилучили 21 гральний апарат, а також гроші, виручені від надання послуг у цій сфері. Тобто, це вже друга партія ігрових автоматів вилучених у цьому приміщенні за останні два тижні.

Як розповів майор Васильківської міліції А.Катинський, у підпільному гральному закладі було здійснено контрольну закупку послуг, всі слідчі дії були запротокольовані, а самі ігрові апарати опломбовані і знаходяться на відповідальному зберіганні у відділку Васильківського МВС.

Розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками злочину, передбаченого ст. 203-2 КК України (Заняття гральним бізнесом). Дане правопорушення карається обмеженням волі на строк до п’яти років.


Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити свій коментар вКонтакті


Залишити свій коментар FacebookЗалишити коментар

Где лучше обмен wmb на wmz