У Василькові розгорається земельний конфлікт

публічка

У 2016 році Васильківська міська рада пішла назустріч місцевим учасникам АТО та інших бойових дій, надавши дозвіл на відведення 1 га землі для здійснення багатоповерхового будівництва у військовому містечку №11. Однак виявилося, що ця земельна ділянка вже перебуває у приватній власності. Редакція газети розбиралася, хто винен і що роботи далі.

Рішення Васильківської  міської ради від 26 липня 2016 року

Рішення міської ради від 26 липня 2016 року

На даний час у Васильківському суді розглядається судова справа за позовом ГО «Місцева асоціація учасників АТО та інших бойових дій, ветеранів збройних сил та правоохоронних органів» до громадянина Федорова Ігоря Вікторовича, за участю Васильківської міської ради про скасування державної реєстрації земельної ділянки на території в/м №11.

Спір виник у зв’язку із тим, що Васильківська міська рада у 2016 році надала дозвіл ГО «Місцева асоціація учасників АТО та інших бойових дій, ветеранів збройних сил та правоохоронних органів» на відведення земельної ділянки площею 1 га для будівництва багатоповерхового будинку у місті Василькові на території військового містечка №11. Однак у процесі розробки проектної документації з’ясувалося, що ця земельна ділянка вже перебуває у приватній власності громадянина Федорова І.В.

Відповідь проектної організації про неможливість розробки проекту землеустрою

Відповідь проектної організації про неможливість розробки проекту землеустрою

Звісно, спершу всі претензії були до Васильківської міської ради, оскільки все вказувало на те, що міська рада раніше вже передала цю ділянку фізичній особі, а місцевим учасникам бойових дій давали землю під багатоповерхівку наперед знаючи, що справа безперспективна.

Однак після листування з міської радою справа пішла зовсім у іншому руслі. Під час опрацювання протоколів сесій Васильківської міської ради, в архіві не знайшлося жодних рішень про відведення землі на ім’я Федорова Ігора Вікторовича.

Відповідь Васильківського міського голови

Відповідь Васильківського міського голови

Тобто фактично Федоров І.В. зміг стати власником майже двох гектарів землі у військовому містечку міста Василькова без будь-яких рішень Васильківської міської ради. А земельну ділянку на ім’я Федорова І.В. дивним чином внесли до публічної кадастрової карти в обхід законній процедурі.

Саме тому представник Васильківської міської ради у суді підтримує позовні вимоги місцевих учасників АТО. Позиція відповідача на даний час не відома, оскільки слухання по судовій справі вже один раз відкладали, наступне ж має відбутися 23 березня 2017 року.

Редакція газети буде слідкувати за перебігом подій у цій судовій справі. Сподіваємося, що спільними зусиллями Васильківська влада та місцеві учасники АТО зможуть повернути земельну ділянку громаді та збудувати житло місцевим учасникам бойових дій.


Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити свій коментар вКонтакті


Залишити свій коментар FacebookЗалишити коментар

Где лучше обмен wmb на wmz