У Василькові відбудуться дострокові вибори

Сьогодні, 25 лютого, відбулася 50-та сесія Васильківської міської ради. Учасники засідання прийняли відставку Васильківського міського голови Володимира Сабадаша, який у зв’язку з ситуацією в державі, а також відставкою керівництва області, вирішив добровільно скласти повноваження Васильківського міського голови. Подякувавши за роботу Володимиру Івановичу оплесками, депутати звільнили від виконання обов’язків секретаря міськради Олександра Скибу, попередньо внісши зміни до регламенту міськради, які дозволяли провести вказану процедуру відкритим голосуванням.

Сесія відбувалася у присутності кількох сотень Васильківців

Сесія викликала великий інтерес серед жителів Василькова

Тимчасова президія сесії міськради

Тимчасова президія сесії міськради

Процес обрання секретаря ради – виконуючого обов’язки міського голови відбувався під емоційні виступи присутніх у залі васильківців. Більшість виступів громадян носили емоційний характер, та не стосувалися обговорення персональних якостей кандидатів на посаду секретаря ради. Після довготривалого обговорення, з метою дотримання вимог закону та регламенту, задля обрання нового секретаря ради депутати обрали тимчасовим головуючим Сергія Сабова, на якого було покладено обов’язки вести сесію до моменту обрання секретаря ради. Після вказаного голосування слово для виступу надавалося всім бажаючим. В результаті обговорення кандидатів на посаду секретаря ради, були внесені пропозиції щодо кандидатур Василя Сіранчука, Сергія Сабова та Сергія Сергєєва, останній взяв слово та зняв свою кандидатуру.

Новообраний секретар міської ради В.М.Сіранчук

Новообраний секретар міської ради В.М.Сіранчук

Після чисельних виступів присутніх першим на голосування було поставлено кандидатуру депутата В.М.Сіранчука, якого згодом було обрано секретарем Васильківської міської ради.

Згідно чинного законодавства В.М.Сіранчук буде виконувати обов’язки Васильківського міського голови до моменту оголошення результатів позачергових виборів. Нагадаємо, що Володимир Сабадаш був обраний міським головою за результатами позачергових виборів у квітні 2013 року, замінивши у кріслі мера Сергія Іващенка.

Після відставки перших посадовців міськради депутати прийняли рішення звернутися до Верховної Ради України з вимогою призначити дострокові вибори Васильківського міського голови та депутатів Васильківської міської ради на 25 травня 2014 року.

 


Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити свій коментар вКонтакті


Залишити свій коментар FacebookЗалишити коментар

Где лучше обмен wmb на wmz